Tablet Sony Crystal – premiera na MWC 2012? | Tabletowo.pl

Tablet Sony Crystal – premiera na MWC 2012?

Dołącz do dyskusji 0

Na targach CES 2012 zabrakło tabletowych nowości od Motoroli, HTC, Samsunga czy Sony… O, Sony. O ile w przypadku pierwszych trzech producentów nie pojawiają się na razie żadne plotki co do nadchodzących urządzeń (a takowe na pewno są szykowane), tak dowiedzieliśmy się, że kolejny tablet Sony ma się nazywać Sony Crystal. Wiele wskazuje na fakt, iż jego premiera może mieć miejsce na MWC 2012 w Barcelonie, gdzie będziemy obecni – start już za miesiąc.

W sieci pojawiły się dziś informacje dotyczące urządzeń, które w najbliższym czasie trafią do sprzedaży w amerykańskiej sieci AT&T. Wśród kilku smartfonów – zarówno z Windows Phone, jak i z Androidem – pojawił się także tajemniczy tablet Sony Crystal. Tajemniczy, bo na chwilę obecną nie wiemy o nim dosłownie nic. Ale to się już wkrótce zmieni… Oby.

Tak naprawdę nie wiadomo czego się można po Sony spodziewać. Najprawdopodobniej znów producent zaskoczy nas innowacyjnym i interesującym designem – jak ma to miejsce w poprzednich dwóch modelach: Sony Tablet S i Sony Tablet P. Ale o ile domyślamy się, że firma Sony znów będzie chciała zabłysnąć nietypowym wyglądem urządzenia, tak od strony parametrów technicznych nawet nie próbujemy strzelać, bo i tak przestrzelimy – albo przez zbyt wygórowane wymagania, albo wręcz przeciwnie.

Czekamy na więcej (oficjalnych najlepiej) informacji dotyczących tabletu Sony Crystal. Te, sukcesywnie, powinny się pojawiać – w końcu MWC 2012 już za miesiąc!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona