Tablet NVIDIA Shield z LTE będzie dostępny już 1 września!

Tablet NVIDIA Shield z LTE będzie dostępny już 1 września!

Na pewno większość z Was dobrze zna NVIDIA Shield Tablet, który opisywaliśmy na naszych łamach. Wzbudził on ogromne emocje, ponieważ jest to świetny sprzęt w bardzo przystępnej cenie. Za wariant z WiFi zapłacimy 1199 złotych. Jednak zapewne wiele osób czekało na model obsługujący łączność 4G LTE, który także został zapowiedziany. Wszystko wskazuje na to, że na półki trafi już 1 września!

NVIDIA Shield Tablet to prawdziwe monstrum, które pod swoim 8-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, skrywa 2 GB pamięci RAM oraz 4-rdzeniowy procesor TegraK1 o taktowaniu 2,3 GHz wraz z 192-rdzeniową grafiką. Poza tym znajdziemy w nim dwa głośniki stereo, znajdujące się na przednim panelu, rysik oraz łączność WiFi. Od 1 września jednak będzie można zakupić również wersję wyposażoną w slot na kartę sim, która będzie obsługiwać łączność LTE. Jej cena 1549 złotych.

Tabletowo.pl Tablet NVIDIA Shield z LTE będzie dostępny już 1 września! Android NVIDIA Tablety

Warto również dodać, że posiadacze tego tabletu mogą spodziewać się pierwszej poprawki, która usprawnia wiele małych elementów, jak stabilność WiFi czy lepsze sterowniki aparatu. Nie ma jednak róży bez kolców, ponieważ niektórzy użytkownicy tego tabletu zgłaszają pęknięcia obudowy na rogach urządzenia. NVIDIA jednak szybko odpowiedziała, że dotyczy to bardzo małej ilości tabletów i nie wpływa w żaden sposób na działanie urządzenia. Jednak i tak takie modele będzie wymieniać na nowe.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona