Tablet Lenovo z ekranem 7" i Honeycomb w drodze - Tabletowo.pl

Tablet Lenovo z ekranem 7″ i Honeycomb w drodze

Tabletowo.pl Tablet Lenovo z ekranem 7" i Honeycomb w drodze Nowości Plotki / Przecieki

O firmie Lenovo słyszymy kolejny już raz w bardzo krótkim odstępie czasu. Okazuje się bowiem, że 10,1-calowy ThinkPad Tablet (bądź ThinkPad Slate), to nie jedyny tablet z Androidem Honeycomb, jaki szykuje chińska firma. W zanadrzu ma także urządzenie z ekranem o nieco mniejszej przekątnej – 7″.

O samym tablecie Lenovo nie wiadomo zbyt wiele. Wstępne informacje wskazują na to, że będzie to model z 7-calowym ekranem o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowym procesorem ARM oraz Androidem 3.0 Honeycomb, który ma być wspierany przez autorski interfejs użytkownika Le OS.

Niestety, są to dość odległe plany Lenovo. Jak można wywnioskować z grafiki dołączonej do tego postu, 7-calowe urządzenie zadebiutuje dopiero w czwartym kwartale roku. Do tego czasu na rynku pojawi się (mam nadzieję!) mnóstwo ciekawych tabletów, dzięki czemu będziemy mieli w czym wybierać. Szkoda, że Lenovo się nie spieszy, by zgarnąć dla siebie kawałek tabletowego tortu, w którym sporą część odgrywają klienci potrzebujący akurat 7-calowego modelu.

Tabletowo.pl Tablet Lenovo z ekranem 7" i Honeycomb w drodze Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona