Reklama

Tablet Kindle Fire numerem jeden Amazonu

tablet amazon kindle fire

Reklama

O tym, że Kindle Fire okaże się przebojem wiedziano już przed jego premierą. Wszyscy liczyli się z dużym sukcesem, ale ten przerósł chyba nawet oczekiwania jego twórców.

Jak donosi Amazon, tablet Kindle Fire w ciągu 11 tygodni sprzedaży stał się najbardziej pożądanym i najlepiej sprzedającym się produktem w ofercie tego internetowego giganta, a to duży sukces, biorąc pod uwagę fakt, że sklep ten sprzedaje właściwie wszystko. A to nie koniec sukcesów sprzętu Amazonu. Jak informuje Amazon w informacji prasowej, sprzedaż z tygodnia na tydzień jest coraz większa, mimo że w ciągu ostatnich trzech tygodni liczba zamówień na wszystkie urządzenia z Kindle w nazwie przekroczyła milion sztuk. Tygodniowo!

Przedstawiciel Amazonu, Dave Limp stwierdził, że jego firma robi wszystko, by sprostać coraz większemu zapotrzebowaniu na ich przebój i bez wahania nazywa Kindle Fire największym sukcesem w historii firmy. Klucz do tego sukcesu? Łatwy w obsłudze, zintegrowany system, który pozwala użytkownikom robić to, co kochają najbardziej – oglądać filmy, czytać książki, magazyny, słuchać muzyki, korzystać z aplikacji, gier czy internetu. Tabletowo.pl uważa jednak, że ów klucz jest chyba nieco inny, bo tymi słowami można opisać w zasadzie każdy inny tablet. Tacy jesteśmy przenikliwi! ;)

Amazon Kindle Fire zapewnia dostęp do ponad 19 milionów filmów, utworów muzycznych, książek, czasopism, aplikacji czy gier, wśród których znajdują się takie hity jak Netflix, Hulu, Pandora and Angry Birds. Dodatkowo, wraz z zakupem tabletu, otrzymujemy dostęp do kolejnych usług, np. Amazon Cloud czy Whispersync, a całość pracuje pod kontrolą zmodyfikowanego Androida. Wszystko to możemy mieć, niezmiennie od dnia premiery (14 listopada 2011), za 199 dolarów amerykańskich.

Z niecierpliwością czekamy na wejście Amazonu wraz z ich tabletem na polski rynek. Czemu ten gigantyczny sukces nie miałby być jeszcze większy?

Całą rodzinę urządzeń Kindle poznać możecie bliżej na stronie www.amazon.com/kindle.