Tablet Joyplus M10PQ z ekranem Pixel Qi - Tabletowo.pl

Tablet Joyplus M10PQ z ekranem Pixel Qi

Tabletowo.pl Tablet Joyplus M10PQ z ekranem Pixel Qi Nowości

Jeśli ktoś z Was długo czekał na nowy tablet z ekranem Pixel Qi (jak zastosowany w modelu Adam firmy Notion Ink) i z żalem patrzył na rynek, na którym żaden producent długo nie kwapił się do użycia takowej matrycy w swoim sprzęcie, ma dzisiaj powody do radości. Podczas targów CeBit 2012, chińska firma Joyplus zaprezentowała urządzenie o nazwie M10PQ, korzystające z tego „lubiącego się ze słońcem” ekranu.

Tablet ten pracować będzie dzięki jednordzeniowemu procesorowi ARM Cortex-A8 1 GHz od Samsunga i wyposażony będzie w 512MB pamięci ​​RAM oraz 4GB, które możemy zapełnić dokumentami, zdjęciami, muzyką i czym tam jeszcze chcemy tablet zapełniać, a także 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. System operacyjny to Android 2.3.5, ale planowana jest aktualizacja do wersji 4.0.

Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w kamerkę do połączeń wideo, slot kart microSD, kart SIM oraz wejście słuchawkowe. Tablet oferuje także wsparcie dla sieci WLAN oraz 3G. Warto wspomnieć o ciekawie rozwiązanym przełączaniu się między trybem Pixel Qi a zwykłym – wystarczy skorzystać z jednego z dostępnych na obudowie urządzenia przycisków, by go włączyć lub wyłączyć.

Cena Joyplus M10PQ nie została ujawniona – podobnie jak jego dostępność.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona