Tablet HTC Flyer 16GB za 99 dolarów! Błąd czy zapowiedź wyprzedaży? - Tabletowo.pl

Tablet HTC Flyer 16GB za 99 dolarów! Błąd czy zapowiedź wyprzedaży?

Tabletowo.pl Tablet HTC Flyer 16GB za 99 dolarów! Błąd czy zapowiedź wyprzedaży? Nowości

Na pewno wiecie, jak to jest, kiedy, chcąc zjeść pyszne śniadanie, w pośpiechu biegnie się do piekarni, by dostać świeże i pachnące bułki. Jeżeli tak, doskonale odnaleźlibyście się w chaosie niespodziewanej promocji, jaka pojawiła się wczoraj w sieci amerykańskich sklepów Best Buy, gdzie można było kupić tablet HTC Flyer 16GB za 99 dolarów.

Tabletowo.pl Tablet HTC Flyer 16GB za 99 dolarów! Błąd czy zapowiedź wyprzedaży? Nowości

W ciągu kilku minut wyprzedano pierwszą serię towaru… Wtem okazało się, że jest to wyłącznie błąd BestBuy (na chwilę obecną nie wiadomo czy zamówienia z błędną ceną będą realizowane). W takich sytuacjach pojawiają się domysły czy faktycznie był to ludzki błąd (bo ktoś zapomniał dopisać dwójki przed 99), czy może HTC planuje kolejne obniżki cen urządzenia, a to była jedynie przedwczesna dawka tego, co nas czeka w najbliższych tygodniach. BestBuy upiera się przy błędzie – ale przecież nic innego powiedzieć nie mogą.

Warto przypomnieć, że początkowo tablet HTC Flyer kosztował 499 dolarów. Całkiem niedawno producent zdecydował się na znaczną obniżkę ceny modelu – na 299 dolarów. Tym bardziej przemawia do nas fakt, że HTC planuje kolejne obniżki, a przecież oszczędność 200 dolarów jest naprawdę warta zachodu.

Jeżeli macie jakieś wątpliwości na temat HTC Flyer, jestem pewien, że opublikowana przez nas recenzja tego urządzenia na pewno je rozwieje.

via Best Buy, Drodlife

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona