Tablet Colorovo z Windowsem 8.1 zadebiutuje w kwietniu | Tabletowo.pl

Tablet Colorovo z Windowsem 8.1 zadebiutuje w kwietniu

Dołącz do dyskusji 0
colorovo-tablet-windows-8

Nie tylko rynkowi gracze mają w swojej ofercie tablety z Windows. Ostatnie dni pokazują, że również mniej znani producenci zamierzają ostro powalczyć o część tabletowego tortu spod znaku systemu Microsoftu (zapewne dzięki obniżeniu cen licencji dla urządzeń tańszych niż 250 dolarów). W portfolio takich firm, jak Prestigio (Multipad Visconte), Modecom (FreeTab 1020 IPS IC) czy Goclever (Insignia 1010) już teraz zagościły produkty z Windowsem do 1000 złotych, których premiera albo już miała miejsce, albo będzie miała w drugim kwartale roku. Wśród nich znalazła się również marka Colorovo, która w kwietniu przedstawi swój tablet z Windowsem 8.1.

Urządzenie póki co nie zostało nazwane. Ba! Nie jest również znana jego nazwa kodowa. Nie przeszkadza nam to jednak w poznaniu parametrów technicznych, których znaczna część już jest znana.

I tak, wiemy już, że tablet Colorovo z Windowsem 8.1 będzie oferował przede wszystkim wyświetlacz o przekątnej 10,1″ (możemy się domyślać, że będzie to IPS, a rozdzielczość to 1280 x 800 pikseli), procesor Intel Atom (konkretna jednostka nie została ujawniona), 2GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, akumulator o pojemności 7900 mAh oraz aluminiową obudowę. Ze zdjęcia prasowego możemy również wywnioskować, że będzie wyposażony w port microUSB, slot kart microSD, port do ładowania oraz 3.5 mm jack audio.

Póki co więcej na temat nadchodzącego tabletu Colorovo z Windowsem 8.1 nie wiemy. Kwiecień już za miesiąc, więc nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i poczekać te kilka tygodni.

ź: Colorovo

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona