Tablet Asusa z czterema rdzeniami i ekranem 3D na rynku w 2011 roku | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Tablet Asusa z czterema rdzeniami i ekranem 3D na rynku w 2011 roku

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli myślicie, że po premierze iPada 2 przez kolejne dwanaście miesięcy (mam na myśli czas do prezentacji kolejnego tabletu Apple) nic nas nie zaskoczy, to jesteście w wielkim błędzie. Rozwój tabletów następuje szybciej niż ktokolwiek by się spodziewał i już niebawem na rynku zobaczymy totalne potwory – tak przynajmniej należy rozumieć słowa CEO Asusa. Jerry Chen zdradził część planów producenta na 2011 rok.

Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że w ciągu kolejnych kilku miesięcy na rynek trafi tablet z czterordzeniowym procesorem (prawdopodobnie pochodzącym od Nvidii) i wyświetlaczem 3D. Podobnie jak pierwszy sprzęt tego typu z ekranem 3D – LG Optimus Padtablet Asusa będzie pracował w oparciu o system operacyjny Android. Na chwilę obecną ciężko jest stwierdzić w której wersji, bo do momentu premiery urządzenia zostało zbyt dużo czasu.

Na temat pozostałych parametrów technicznych czy daty debiutu modelu nie ma na razie żadnych informacji. I jest to całkowicie zrozumiałe. Warto jednak poczekać te kilka miesięcy by zobaczyć co ciekawego tym razem zaoferuje Asus.

Warto przypomnieć, że w portfolio tego producenta znajdują się już cztery tablety internetowe – można rzec, że są to propozycje „dla każdego coś miłego”: Eee Pad Slider, Eee Pad Transformer, Eee Pad Memo oraz Eee Slate EP121.

źródło

*na fotce Eee Pad Slider

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona