Tablet Amazonu poznamy 28 września? - Tabletowo.pl

Tablet Amazonu poznamy 28 września?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tablet Amazonu poznamy 28 września? Nowości

Wczesny, piątkowy wieczór sprzyja przygotowaniom do wszelkiego rodzaju odpoczynku: zanurzenia się w dobrym kinie, spacerom czy wszelkiej maści imprezom. Zanim jednak na dobre rozpoczniecie weekend i oddalicie się na jakiś czas od komputerów, zajrzyjcie do tego wpisu, by dowiedzieć się, że Amazon coś knuje.

Na 28 września w Nowym Jorku Amazon zaplanował konferencję prasową. I choć tak naprawdę nie wiadomo czego można się po niej spodziewać, bo firma nie zdradziła dotychczas żadnych szczegółów na ten temat, to my oczekujemy jednego – oficjalnej prezentacji pierwszego tabletu Amazonu.

Do 28 pozostało jedynie kilka dni. Z niecierpliwością czekamy więc na to, co przygotował dla nas Amazon. Zwłaszcza, że odkąd pojawiły się pierwsze plotki na temat tabletu firmy, od razu został okrzyknięty mianem urządzenia, które swoją ewentualną popularnością może sporo namieszać na rynku tabletów. Czy tak będzie – przekonamy się, najprawdopodobniej, już za kilka dni!

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu MG Siegler z TechCrunch miał możliwość przedpremierowego poznania tabletu Amazon z 7-calowym ekranem – więcej odnośnie tego tematu znajdziecie w tym wpisie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona