T-Mobile wprowadza Supernet Video: oglądanie filmów i seriali bez zużywania pakietów danych | Tabletowo.pl

T-Mobile wprowadza Supernet Video: oglądanie filmów i seriali bez zużywania pakietów danych

Dołącz do dyskusji 0

To może czasem frustrować, jeśli aktualnie korzystamy tylko z ograniczonego pakietu internetu mobilnego, a chcielibyśmy obejrzeć jakiś odcinek serialu na Netflixie. A trzeba uczciwie przyznać, że rzadko kiedy nocne posiadówy filmowe kończą się na jednym odcinku. Wtedy każdy megabajt jest na wagę złota, a my stresujemy się, patrząc na alerty systemu, sugerujące, że nam się „internet kończy”. T-Mobile zna problem i ma na to remedium – Supernet Video.

Od dzisiaj T-Mobile wprowadza nową ofertę Supernet Video. Dzięki niej aplikacje najpopularniejszych serwisów wideo i VOD nie zużywają pakietu danych. Ich katalog będzie rozbudowywany, ale już teraz zawiera większość najczęściej wybieranych przez Polaków miejsc, w których oglądamy filmy i seriale w sieci. Na ten moment są to:

YouTube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl i Chili Cinema.

Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów posiadających taryfę „T”. Pojawiły się jej dwie odmiany:

  • W jakości DVD (480p) – w cenie 5 zł
  • W jakości Full HD (1080p) – w cenie 15 zł

https://youtu.be/T3fByiO1bY4

Usługę można będzie aktywować w każdym sklepie T-Mobile, w biurze obsługi, za pomocą aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile” lub po prostu SMS-em pod bezpłatny numer 80100 o treści DVD START albo HD START.

Supernet Video może być aktywowany i deaktywowany raz w każdym cyklu rozliczeniowym. Dowolnie często można dokonywać zmiany pomiędzy opcją DVD a HD. Opłaty będą rozliczane proporcjonalnie.

Oprócz tego T-Mobile przygotował zestawy specjalne dla nowych klientów, w których Supernet Video został wliczony w abonament. Jest to tak naprawdę rozwinięcie taryfy T2, w której komunikatory i aplikacje społecznościowe też nie zużywają dostępnego pakietu. W tych zestawach usługa jest bezpłatna przez cały okres trwania umowy.

Skąd pomysł na taką ofertę? Okazuje się, że aplikacje społecznościowe i komunikatory razem z wideo, stanowią 50% całego ruchu internetowego w sieci T-Mobile. Operator stwierdził więc, że nielimitowane megabajty w wybranych aplikacjach wideo, wliczone w taryfę, przyczynią się do tego, że podstawowe pakiety wystarczą na dłużej. Jak jednak wspomniano wcześniej, oferta jest zawężona do użytkowników taryfy „T”.

Są wśród Was jacyś mobilni kinomani?

źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona