T-Mobile rozdaje gigabajty swoim klientom – 20 GB pakietu internetowego dla wszystkich | Tabletowo.pl

T-Mobile rozdaje gigabajty swoim klientom – 20 GB pakietu internetowego dla wszystkich

Dołącz do dyskusji 0

T-Mobile świętuje. Sieci po raz kolejny udało się uzyskać certyfikat Best in Test, z czego firma cieszy się tak bardzo, że postanowiła podarować wszystkim swoim klientom prezent w postaci pakietu 20 GB internetu.

T- Mobile w gruncie rzeczy przygotowało całą kampanię poświęconą temu wydarzeniu, więc w ciągu nadchodzących dni pewnie jeszcze nie raz usłyszycie na temat darmowych gigabajtów od tego operatora. Z ekranu telewizyjnego poinformuje nas o tym Bogusław Linda.

Badania jakości sieci przeprowadzone przez P3 pokazały jasno przewagę T-Mobile w zakresie jakości oferowanych usług. Akcja, którą właśnie rozpoczynamy to forma podziękowania dla naszych obecnych klientów, a dla wszystkich pozostałych zachęta do spróbowania najlepszej sieci
– Piotr Markowski, szef marketingu B2C w T-Mobile Polska

Kampania startuje od jutra (tj. 18 marca). W jej ramach każdy będzie mógł otrzymać bezpłatnie 20 GB danych do wykorzystania przez minimum 30 dni.

Żeby aktywować paczkę danych, należy wysłać bezpłatny SMS o treści BEST pod numer 80120. Oferta dotyczy klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W wypadku abonamentu, mamy pełny cykl rozliczeniowy na wykorzystanie pakietu, zaś korzystający z T-Mobile na Kartę i MIX będą mieli na to 30 dni.

Oprócz tego, w salonach T-Mobile i za pośrednictwem strony najlepszasiec.pl można odebrać starter z pakietem 20 GB internetu – jednak wymagana jest rejestracja numeru, wyrażenie zgody na komunikację marketingową i zostawienie numeru kontaktowego.

źródło: informacja prasowa

_
Weekend to idealny czas, by ruszyć szare komórki. Pamiętajcie o naszym konkursie organizowanym wspólnie z x-kom, w którym do wygrania Lenovo Moto 360 sport!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona