T-Mobile przebija wszystkich, dając 1TB Internetu za darmo dla klientów ofert na abonament! (aktualizacja)

Operatorzy dwoją się i troją, próbując przygotować wyjątkową ofertę, która przyciągnie nowych klientów. Nie da się nie zauważyć, że najbardziej zaciekła walka toczy się o użytkowników pre-paid. Ci, którzy posiadają umowę abonamentową, czują się „pokrzywdzeni”, że się ich pomija (tak można wywnioskować po Waszych komentarzach). Tym razem jednak T-Mobile postanowił zadbać również i o tę część swoich użytkowników.

Reklama

Od 15 marca każdy, kto posiada ofertę abonamentową na usługę głosową w tej sieci, będzie mógł włączyć bezpłatny pakiet Internetu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że klient otrzyma aż 1 TB, czyli 1024 GB danych do wykorzystania! Aby to zrobić, wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści NET na numer 80008 lub zarejestrować się na dedykowanej stronie www.najlepszasiec.pl

Przyznany transfer ważny jest przez jeden pełny okres rozliczeniowy. Jeśli użytkownik włączy go w trakcie trwania okresu rozliczeniowego, to darmowy 1 TB ważny będzie do jego końca plus przez jeszcze jeden cały. Oznacza to, że – jeśli się postarać – klient może mieć nawet 2 miesiące na jego wykorzystanie.

https://youtu.be/EiIa0JA8PHs

Aktualizacja:

Promocja trwa od 15.03.2016 do 14.05.2016. Pakiet ważny jest tylko do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Co jednak ciekawe, każdy abonent może aktywować go dwa razy (ale tylko raz w ciągu jednego okresu rozliczeniowego). Darmowy transfer przyznany zostanie maksymalnie w ciągu trzech dni od odebrania zgłoszenia.

Regulamin oferty promocyjnej „Internet za darmo”

Źrodło: T-Mobile