T-Mobile logo
fot. Pixabay

Jest 5 GB do wzięcia za darmo – klienci T-Mobile, smartfony w dłoń!

Panie i Panowie, mamy jesień. Pogoda za oknem, przynajmniej na razie, nie zmusza do siedzenia w domu, ale w kolejnych dniach może być chłodno i deszczowo. Dodatkowy pakiet od T-Mobile może się więc przydać.

Reklama

Przyszła jesień i wszystko się zmieni

Czas płynie nieubłaganie – kilka dni temu przywitaliśmy jesień. Na razie jest ona piękna i słoneczna, ale prognoza pogody na najbliższe dni nie jest optymistyczna – może być chłodno i deszczowo. Będzie więc argument, aby posiedzieć w domu i wykorzystać darmowy pakiet od T-Mobile.

Piątek to dla wielu osób bardzo fajny dzień – koniec tygodnia pracy i początek weekendowego lenistwa. Do tej pory pogoda częściej niż rzadziej motywowała do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu, ale jesień ma to do siebie, że lubi być deszczowa.

Prognoza pogody na najbliższy tydzień nie jest optymistyczna – właściwie w całej Polsce ma być chłodno i może padać. Dzięki darmowemu pakietowi od T-Mobile czas spędzony w domu będzie można umilić surfowaniem po sieci oraz oglądaniem filmów i seriali.

Pakiet 5 GB za darmo w T-Mobile

Od dziś do najbliższej niedzieli, tj. 27 września 2020 roku, klienci operatora mogą odebrać za darmo pakiet 5 GB internetu. Bonus można aktywować zarówno w aplikacji Mój T-Mobile, jak i poprzez wysłanie SMS-a o treści HF na bezpłatny numer 80800. Zostanie on włączony maksymalnie w ciągu 72 godzin od przyjęcia zgłoszenia, choć najczęściej dzieje się to znacznie szybciej.

pakiet 5 GB za darmo T-Mobile w ramach akcji Happy Fridays
Klienci T-Mobile mogą odebrać pakiet 5 GB za darmo w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays

Bezpłatny pakiet 5 GB internetu jest dostępny zarówno w ofertach na abonament, jak i MIX oraz pre-paid (na kartę). W pierwszym przypadku będzie ważny do momentu wystawienia kolejnej faktury, natomiast w dwóch ostatnich przez najbliższych siedem dni kalendarzowych.

T-Mobile przy okazji informuje, że od początku uruchomienia cotygodniowej akcji Happy Fridays klienci aktywowali bezpłatne upominki od operatora blisko 9 (słownie: dziewięć) milionów razy! Ciekawe, czy sieć przygotuje coś wyjątkowego, kiedy przekroczona zostanie granica 10 mln ;)

Polecamy również: