Doładowujesz – dostajesz pakiet internetu. Tak to działa w nowej ofercie na kartę od T-Mobile | Tabletowo.pl

Doładowujesz – dostajesz pakiet internetu. Tak to działa w nowej ofercie na kartę od T-Mobile

Dołącz do dyskusji 0

Operatorzy nieustannie wycofują starsze oferty i wprowadzają na ich miejsce nowe, które jeszcze lepiej mają odpowiadać na potrzeby klientów. T-Mobile poinformował dziś, że do jego portfolio dołącza nowa propozycja na kartę, w której po każdym doładowaniu użytkownik otrzyma określonej wielkości paczkę internetu.

Oczywiście nie jest to nic nowatorskiego, bowiem internet po doładowaniu konta daje również konkurencja. Oferta T-Mobile jest jednak wyjątkowa, ponieważ bonusy są ważne przez co najmniej 30 dni, nawet w przypadku doładowań za 5, 10, czy 20 złotych, podczas gdy w innych sieciach ważność paczki transferu danych waha się w takiej sytuacji od kilku do kilkunastu dni (w porywach do dwudziestu).

fot. T-Mobile

Aby skorzystać z nowej oferty, należy kupić starter za 5 złotych z bonusem 7 GB (do wykorzystania w Polsce) na 7 dni na start – mają się one pojawiać na półkach już od jutra, tj. 17 sierpnia 2018 roku. Później wystarczy doładowywać konto określoną kwotą, w zależności od tego, jaką paczką internetu jest się zainteresowanym.

Środki z doładowania pozostają na koncie, ponieważ pakiet internetu jest dawany w prezencie i nic nie kosztuje. Użytkownik może więc pełną kwotę wykorzystać w dowolny sposób, na przykład na połączenia głosowe (29 groszy za minutę), SMS-y (14 groszy za sztukę), MMS-y (28 groszy za 100 kb) bądź też usługi typu Showmax, Tidal, Gdzie jest dziecko lub Nawigacja.

Oferta T-Mobile jest bezkonkurencyjna, jeśli komuś zależy na dłuższej ważności mniejszych pakietów, czyli tych, przyznawanych po doładowaniu za 5, 10, czy 20 złotych. W przypadku większych kwot ciekawsza – przynajmniej moim zdaniem – wydaje się oferta Plusa, który daje dodatkowo nielimitowany transfer w kilku aplikacjach. Więcej o propozycji Zielonego przeczytacie w podlinkowanym poniżej artykule.

Polecamy również:

Plus wprowadza nową, elastyczną ofertę na kartę – internet po każdym doładowaniu, a do tego pakiety no limit

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona