T-Mobile na Kartę z Supernet Video DVD - oglądanie filmów bez zużywania pakietów danych 20

T-Mobile na Kartę z Supernet Video DVD – oglądanie filmów bez zużywania pakietów danych

Pojawiła się dziś mała nowość, jeśli chodzi o ofertę usług telefonicznych pre-paid, a dokładniej: dwie taryfy w T-Mobile na Kartę, dzięki którym nie zużyjemy naszego pakietu danych na oglądanie YouTube’a i Netflixa poza domem. A to dzięki pakietom Supernet Video DVD.

Już jutro, 6 czerwca, T-Mobile wprowadzi dwie nowe taryfy do swojej oferty – specjalnie dla tych, którzy uwielbiają oglądać filmy na smartfonach. Dostęp do serwisów strumieniujących wideo nie będzie pożerać pakietów internetowych, co dla osób oglądających Netflixa w trakcie dojazdu do pracy/szkoły jest niemalże wybawieniem.

T-Mobile na Kartę z Supernet Video DVD - oglądanie filmów bez zużywania pakietów danych 21

Nowe pakiety w ofercie prepaid prezentują się obecnie następująco:

  • 5 złotych na 5 dni – z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, SMS-ami, MMS-ami, Supernetem Video DVD i 1 GB danych,
  • 30 złotych na 30 dni – z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, SMS-ami, MMS-ami, Supernetem Video DVD i 10 GB danych.

Ważność konta w każdym z wypadków przedłużana jest o rok.

Pierwszy pakiet wygląda na sensowny w sytuacji, gdzie wyjeżdżamy na kilka dni poza swoje miejsce zamieszkania (gdzie Wi-Fi łatwo dostępne i tanie), a udajemy się w dzikie ostępy, gdzie będzie na tyle nudno, że atmosferę będą ratować tylko wieczorne seanse Netflixa. Druga opcja jest interesująca, ale chyba rzeczywiście tylko dla tych, którzy dzień w dzień pochłaniają całe sezony seriali z dala od domu.

T-Mobile na Kartę z Supernet Video DVD - oglądanie filmów bez zużywania pakietów danych 22

W sklepach i na stronie T-Mobile będzie można nabyć starter z najnowszą ofertą za 5 zł (na 5 dni).

Nie jest to tymczasowa promocja – Supernet Video DVD będzie nieodłączną częścią powyższych taryf. T-Mobile nie będzie uszczuplał pakietu danych w wypadku korzystania z poniższych usług wideo:

T-Mobile na Kartę z Supernet Video DVD - oglądanie filmów bez zużywania pakietów danych 23

źródło: gmsonline