T-Mobile od jutra będzie rozdawać gogle wirtualnej rzeczywistości. Co trzeba zrobić, żeby je odebrać? | Tabletowo.pl

T-Mobile od jutra będzie rozdawać gogle wirtualnej rzeczywistości. Co trzeba zrobić, żeby je odebrać?

Dołącz do dyskusji 0

T-Mobile przygotowało fajną akcję dla swoich klientów. Wystarczy bowiem, że spełnią oni jeden, bardzo prosty warunek, a otrzymają w prezencie okulary wirtualnej rzeczywistości. Co więc należy zrobić, aby dostać gogle VR za darmoszkę?

Już na wstępie muszę napisać, że promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów T-Mobile. Warunkiem otrzymania okularów rozszerzonej rzeczywistości jest korzystanie z lub też wybranie oferty na kartę oraz aktywacja pakietu, kosztującego 25 złotych, ważnego 30 dni kalendarzowych i obejmującego nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci oraz pakiet 10 GB do wykorzystania w Polsce lub 1,25 GB w Unii Europejskiej.

Wspomniany pakiet można aktywować na dwa sposoby. Pierwszym jest udanie się do salonu sprzedaży i zlecenie konsultantowi jego włączenie. Klient może jednak też zrobić to samodzielnie – wystarczy, że wyśle bezpłatny SMS o treści START pod numer 469. Gogle będzie można odebrać w salonach operatora. Ich liczba jest jednak ograniczona, więc warto się pospieszyć. Promocja oficjalnie rusza jutro, 1 grudnia.

fot. T-Mobile

Na koniec trzeba jeszcze dodać, że jeżeli ktoś jest klientem T-Mobile i chociaż raz skorzystał z ww. pakietu, to nie może liczyć na darmowe gogle wirtualnej rzeczywistości. Promocja jest bowiem skierowana wyłącznie do tych użytkowników, którzy włączają tę usługę na swoim koncie po raz pierwszy.

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona