T-Mobile logo

Szukamy osób, które mają numer w T-Mobile, bo mamy dla nich ważne info

Klienci T-Mobile, mamy dla Was ważne informacje. Operator przygotował specjalne oferty zarówno dla osób, które opłacają abonament, jak i użytkowników ofert MIX i na kartę. Jak dają coś za darmo, to trzeba brać!

Reklama

Magentowy operator wykazał się dziś wyjątkową hojnością, ponieważ przygotował aż dwie promocje dla swoich klientów. Obie oferty są ograniczone czasowo, więc lepiej nie zwlekać ze skorzystaniem z nich, bo ani się obrócicie, a okazja przemknie Wam koło nosa. Koniecznie sprawdźcie szczegóły!

Ważne informacje dla klientów T-Mobile. Masz numer na abonament, MIX czy na kartę?

Na pewno wiecie, że już w najbliższą niedzielę pierwszy dzień wiosny, prawda? A jeśli nie, no to właśnie się dowiedzieliście. Z tej okazji magentowy operator postanowił przygotować miły podarunek dla swoich klientów, którzy korzystają z oferty MIX i na kartę. Tak, użytkownicy numerów na abonament na akurat tę promocję niestety się nie załapują.

Klienci, których ona obejmuje, mogą odebrać bezpłatny pakiet 10 GB internetu. Aby to zrobić, należy wysłać SMS o treści WIOSNA na numer 80401 (w przypadku użytkowników ofert na kartę) lub 80404 (dot. abonentów taryfy MIX).

promocja 10 GB na 3 dni za darmo MIX pre paid na kartę marzec 2021 wiosna
źródło: Biuro Prasowe T-Mobile Polska

Przyznany bezpłatnie pakiet ważny będzie przez 3 dni kalendarzowe. Można go aktywować w okresie od 19 do 21 marca 2021 roku. A przy okazji warto też przypomnieć, że T-Mobile udostępniło niedawno technologie VoLTE i VoWiFi użytkownikom ofert na kartę i MIX oraz Heyah.

Wszyscy klienci magentowego operatora, a więc również użytkownicy numerów na abonament, mogą w ten weekend, tj. od 19 do 21 marca 2021 roku, odebrać bezpłatny voucher o wartości 100 złotych do wykorzystania podczas zakupu nowego smartfona w tej sieci.

Aby go zdobyć, należy w ww. okresie zajrzeć do aplikacji Mój T-Mobile lub wysłać bezpłatny SMS o treści HF na numer 80800.

T-Mobile promocja voucher 100 złotych marzec 2021 Black Fridays
źródło: Biuro Prasowe T-Mobile Polska

W odpowiedzi klient otrzyma wiadomość z kodem, uprawniającym do otrzymania zniżki podczas zakupu smartfona z ofertą abonamentową S, M, L i XL w wariancie na 24 miesiące. Voucher będzie można wykorzystać do 23 marca 2021 roku we wszystkich kanałach sprzedaży, tj. w salonie stacjonarnym, sklepie internetowym i na infolinii – jak komu wygodnie.

Darmowe GB w T-Mobile!