Coś dla przyszłych graczy: T-Mobile dorzuca do Internetu domowego PlayStation 4 Slim - Tabletowo.pl

Coś dla przyszłych graczy: T-Mobile dorzuca do Internetu domowego PlayStation 4 Slim

Dołącz do dyskusji 0

Jutro rusza nowa promocyjna kampania T-Mobile, w której operator w ofercie nielimitowanego Internetu domowego, oprócz routera Huawei, dorzuci do zestawu konsolę Sony PlayStation 4 Slim. Dla „każuali” jak znalazł.

Według różnych szacunków, w Polsce mamy około 13 milionów graczy. O ile dawno temu konsole kojarzyły się z przesiadywaniem z kumplem przy telewizorze na jednej kanapie, tak od czasu uruchomienia przez Microsoft i Sony usług sieciowych, w gry multiplayer gramy z ludźmi z całego świata.

Na konsoli PS4 możliwe jest też granie w jeszcze większej grupie graczy, dzięki grom PlayLink – dodatkowymi kontrolerami stają się smartfony. Trzy gry z tej serii (To Jesteś Ty!, Wiedza To Potęga i Ukryty Plan) dodawane są do zestawu oferowanego przez T-Mobile.

Tabletowo.pl Coś dla przyszłych graczy: T-Mobile dorzuca do Internetu domowego PlayStation 4 Slim GSM Promocje Sprzęt

W promocji Nielimitowany INTERNET DOMOWY będzie można zaopatrzyć się w zestaw z routerem LTE Huawei B529 i konsolą PlayStation 4 Slim (edycja 500 GB z jednym padem DualShock 4) w cenie 1 zł na start. Dostępne będą dwa plany taryfowe – za 99 zł/mies. lub 109 zł/mies. Różnić się będą prędkością, odpowiednio: do 20 Mb/s i do 60 Mb/s.

Oczywiście „1 zł” to opłata na start, a miesięczne zobowiązanie zawiera w sobie także raty za sprzęt. Raczej nie jest to oferta skierowana do graczy – ci już pewnie od dawna mają u siebie konsolę podpiętą do telewizora. Ucieszą się z niej pewnie ci, którzy poszukują oferty internetu domowego, a PlayStation jakoś dotąd ich omijało.

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona