Poczytaj sobie w weekend. T-Mobile daje kod na darmowego e-booka od Legimi

T-Mobile, jak co tydzień, funduje swoim klientom niewielki prezent pod koniec tygodnia. Od jutra z serwisu Legimi będą oni mogli pobrać jednego z 20 e-booków. Poza tym wprowadzono nowe pakiety internetu dla korzystających z telefonu na kartę i MIX-a.

Bezpłatny kod na jednego e-booka

Bibliofile spragnieni współczesnych tytułów do swojej kolekcji oraz każdy, kto chciałby przeczytać lub posłuchać jakiejś interesującej książki, a jest klientem T-Mobile, ma w tym tygodniu możliwość odebrania bezpłatnego sychrobooka (e-booka z możliwością odsłuchania go w formie audiobooka) z portalu Legimi. Jak?

Wystarczy zalogować się w aplikacji T-Mobile, odnaleźć tam zakładkę z promocjami Happy Fridays i wygenerować kod. Inną możliwością jest wysłanie SMS-a o treści HF na numer 80405. W odpowiedzi dostaniemy specjalny kod rabatowy, który uprawni nas do pobrania jednej pozycji z listy 20 udostępnionych książek.

Tytuły dostępne w promocji znajdziemy tutaj. Wśród nich znajdują się bestsellery Olgi Tokarczuk, Blanki Lipińskiej, Harlana Cobena, Jakuba Żulczyka czy Andrzeja Sapkowskiego.

E-booki od T-Mobile można czytać bezterminowo w aplikacjach Legimi, dostępnych na smartfony, tablety, wybrane modele czytników, a także komputery. Oba kody będą ważne do 14 czerwca.

Nowe pakiety GB do kupienia

T-Mobile postanowił wprowadzić nowe pakiety internetu dla korzystających z ofert na kartę i MIX-a. Dostępne są paczki:

  • 15 GB na 30 dni za 15 zł
  • 45 GB na 60 dni za 45

Można je aktywować w aplikacji Mój T-Mobile, przez kod ekspresowy lub SMS-a:

  • 15 GB – kod *150*177*1# lub SMS o treści TAK na numer 8301
  • 45 GB – kod *150*177*2# lub SMS o treści TAK na numer 8302

Więcej szczegółów znajdziemy w regulaminach:

źródło: informacja prasowa