bielizna T-Mobile Connected Underwear
T-Mobile Connected Underwear (źródło: TMobilePL)

Nie wierzę: T-Mobile chce Wam sprzedać… inteligentne majtki, które pomogą Waszej miłości

W pierwszej chwili pomyślałem, że to jakiś żart, ponieważ T-Mobile wielokrotnie zdarzało się „trollować” klientów. Tym razem jest to jednak prawdziwa akcja – magentowy operator chce Wam sprzedać inteligentne majtki dla par, abyście w razie potrzeby delikatnie dali swojej drugiej połówce do zrozumienia, że chcecie z nią spędzić trochę czasu.

Cały czas nie potrafię zrozumieć, co tu się stało, ale spróbujmy sobie to wyjaśnić. Z przeprowadzonych na zlecenie T-Mobile badań wynika, że ponad połowa Polaków w wieku 18-34 lat (55%) przyznaje, iż czuła się ignorowana przez partnera ze względu na korzystanie z telefonu, a aż 30% uważa, że zdarza im się więcej czasu spędzać przed smartfonem niż z partnerem. Do tego co czwarty ankietowany przyznał się, że zabiera urządzenie do sypialni.

Z badań wynika również, że Polacy każdego dnia siedzą z nosem w internecie średnio ponad sześć (!) godzin, a jednocześnie aż 40% badanych przyznało, że partner spędza zbyt dużo czasu, korzystając ze smartfona, kiedy przebywają razem. Ponad połowa respondentów (55%) odpowiedziała też, że czuła się ignorowana przez drugą połówkę za względu na to, że zajmowała się ona telefonem. Co ciekawe, 43% osób stwierdziło przy okazji, że zdarza im się zwracać większą uwagę na urządzenie niż partnera/partnerkę.

Operator postanowił więc wyjść z inicjatywą i wprowadzić do sprzedaży produkt, który pozwoli parom zbliżyć się do siebie.

Inteligentna bielizna Connected Underwear od T-Mobile

Przytoczone powyżej wyniki badania przeprowadzonego na zlecenie T-Mobile rzeczywiście są niepokojące, ale nie spodziewalibyśmy się, że Magentowy wyjdzie z taką inicjatywą. Tymczasem operator stworzył zestaw bielizny dla par z dołączonymi dwoma chipami i dedykowaną aplikacją na smartfon (dostępna na systemy Android i iOS). Gdy partner lub partnerka są zbyt zajęci telefonem, chip w bieliźnie drugiej osoby aktywuje program, który może zablokować urządzenie ukochanego/ukochanej na 15 minut. Uruchomia się wówczas tryb „Love Mode”, blokując powiadomienia i rozpoczynając odtwarzanie romantycznej, nastrojowej muzyki.

https://youtu.be/Kyi2IWvxmms

Mimo że brzmi to jak żart, to Connected Underwear od T-Mobile naprawdę da się kupić w sklepie internetowym Love Magenta. Zestaw kosztuje 25 euro – dostępne są rozmiary od S do XL, zarówno w przypadku damskich majtek, jak i męskich bokserek. Operator umożliwia stworzenie dowolnej konfiguracji bielizny. Wysyłka kosztuje dodatkowe 4 euro. Zamówienie zostanie dostarczone również do Polski. Ktoś zamówi?

Źródło: informacja prasowa, T-Mobile