T-Mobile logo
T-Mobile

T-Mobile bez nonsensów: gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy

Akcja partnerska

Podczas ostatniej konferencji prasowej przedstawiciele sieci T-Mobile zapowiedzieli kontynuację kampanii Bez nonsensów, a w ramach niej możliwość przetestowania jakości usług operatora bez konsekwencji.

Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy

W ramach nowej oferty T-Mobile klienci dostaną możliwość przetestowania jakości usług świadczonych przez magentowego operatora. W ramach promocji możliwe jest wypowiedzenie umowy w ciągu 30 dni od jej zawarcia z gwarancją pełnego zwrotu kosztów aktywacji, abonamentu i ceny telefonu w ofercie abonamentowej. Na ofertę abonamentu składają się trzy pakiety bez telefonu: S, M oraz L (39 zł miesięcznie za 5 GB danych, 49 zł miesięcznie za 15 GB danych, 59 zł miesięcznie za 30 GB danych do dyspozycji).

Dla poszukujących oferty z telefonem T-Mobile przygotował następujące propozycje telefonów za złotówkę: Xiaomi Redmi Note 8T w wariancie za 89 zł miesięcznie, Nokia 6.2 w opcji za 99 zł miesięcznie albo Samsung Galaxy A51, w przypadku którego łączny koszt wyniesie 129 zł miesięcznie. Ofertę uzupełnią takie modele jak Samsung Galaxy A50, Samsung Galaxy A70, Huawei P Smart Z oraz Huawei P Smart 2019.

Co istotne, gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje również klientów ofert na kartę. Osoby, które zakupią starter T-Mobile na kartę w taryfie Frii i w ciągu 30 dni od wykonania pierwszego połączenia aktywują ofertę „Bez limitu z 10 GB i Supernet Video za 30 zł”, będą mogły zwrócić się do operatora o zwrot wydatków za korzystanie z usługi. O zwrot będzie można ubiegać się w ciągu 30 dni od momentu aktywacji oferty. Zainwestowane przez klienta środki zostaną zwrócone na wskazane konto bankowe.

5G tuż za rogiem – operator jest gotowy na komercyjne uruchomienie usługi

Konferencja prasowa operatora telekomunikacyjnego nie mogła obejść się bez najgorętszego tematu w ostatnich miesiącach – budowy sieci 5G. Nie inaczej było w przypadku firmy T-Mobile, która pochwaliła się, że jest gotowa do komercyjnego świadczenia dostępu do sieci 5G, w ramach której na uruchomienie czeka już 800 stacji bazowych zlokalizowanych na terenie Warszawy. Z kolei do końca pierwszego półrocza 2020 roku gotowych będzie łącznie 1600 stacji mieszczących się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi oraz Katowicach.

Przedstawiciele operatora zwracają jednak uwagę na bardzo istotny fakt dostępności sprzętu dla konsumentów. Na obecną chwilę żaden producent nie oferuje telefonów i routerów działających w sieci 5G na częstotliwościach, którymi obecnie dysponują operatorzy w Polsce. Operator będzie jednak dążył do wprowadzenia 5G w taki sposób, by klienci mogli cieszyć się z najwyższej jakości usług na odpowiednio przygotowanym do tego sprzęcie.

W kwestii rozwoju 5G komentarza udzielił Andreas Maierhofer, prezes zarządu T-Mobile Polska:

Rozbudowa infrastruktury 5G stanowi strategiczny, ale też ekscytujący kierunek rozwoju T-Mobile. Chcemy od razu objąć zasięgiem nowej technologii szerokie grono odbiorców zapewniając ciągłość i jakość sygnału. Stąd już teraz w Warszawie jest 800 stacji bazowych gotowych do działania, a do końca pierwszego półrocza tego roku będziemy mieć do dyspozycji łącznie 1600 stacji w pięciu polskich miastach. W efekcie jeszcze w pierwszym półroczu 2020 roku ponad 6 mln mieszkańców Polski znajdzie się w zasięgu sieci 5G.

Wpis powstał przy współpracy z T-Mobile