Klienci T-Mobile mogą od teraz opłacać abonament za Showmax i Storytel za pośrednictwem operatora | Tabletowo.pl

Klienci T-Mobile mogą od teraz opłacać abonament za Showmax i Storytel za pośrednictwem operatora

Dołącz do dyskusji 0

Na pewno nie jestem jedynym, który nie cierpi co miesiąc opłacać wszystkich faktur za poszczególne usługi osobno, dlatego zawsze propsuję możliwość podpięcia kilku do jednego, wspólnego rachunku. I choć ja akurat na tym nie skorzystam, to fajnie, że T-Mobile daje swoim klientom opcję płacenia za abonament na Showmax i Storytel za jego pośrednictwem.

T-Mobile sukcesywnie rozszerza ofertę usług, które jego klienci mogą opłacić za jego pośrednictwem. Jedną z nich jest na przykład Netflix. Teraz do tego grona dołączają Showmax i Storytel. Oba serwisy stale zyskują na popularności w Polsce, więc bez wątpienia znajdzie się mnóstwo osób, które skorzystają z możliwości ułatwienia sobie życia.

Miesięczny abonament na Showmax kosztuje 19,90 złotych. Klienci T-Mobile – jeżeli zdecydują się rozliczać należności za pośrednictwem operatora – mogą jednak liczyć na aż 90-dniowy okres bezpłatny. Podobną ofertę przygotowano w przypadku Storytel, aczkolwiek z niego użytkownicy będą mogli korzystać za darmo już „tylko” 30 dni. To jednak i tak dużo, ponieważ obie usługi oferują jedynie 14-dniowy trial. Miesięczna opłata za Storytel to 29,90 złotych.

Co najważniejsze, opłacać abonament za Showmax i Storytel za pośrednictwem T-Mobile mogą zarówno klienci, związani z operatorem umową (abonament), jak i ci, korzystający z oferty na kartę. Warto też jeszcze dodać, że w przypadku Storytel trzeba założyć konto na stronie www.storytel.pl/tmobile i wybrać opcję płatności „Zapłać z T‑Mobile”.

Osoby, zamierzające opłacać abonament za Showmax za pośrednictwem operatora, powinny również rozważyć włączenie usługi Supernet Video, dzięki której streamowane materiały nie pomniejszają dostępnego pakietu danych. W przypadku rozdzielczości DVD opłata miesięczna wynosi 5 złotych, natomiast przy Full HD 15 złotych. Obie można włączyć w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile lub SMS-em, wysłanym pod bezpłatny numer 80100 (o treści – odpowiednio – DVD START albo HD START).

Polecamy również:

This War of Mine – słuchowisko. Historia o przetrwaniu

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona