Klienci T-Mobile mogą od teraz opłacać abonament za Showmax i Storytel za pośrednictwem operatora 18
fot. T-Mobile

Klienci T-Mobile mogą od teraz opłacać abonament za Showmax i Storytel za pośrednictwem operatora

Na pewno nie jestem jedynym, który nie cierpi co miesiąc opłacać wszystkich faktur za poszczególne usługi osobno, dlatego zawsze propsuję możliwość podpięcia kilku do jednego, wspólnego rachunku. I choć ja akurat na tym nie skorzystam, to fajnie, że T-Mobile daje swoim klientom opcję płacenia za abonament na Showmax i Storytel za jego pośrednictwem.

T-Mobile sukcesywnie rozszerza ofertę usług, które jego klienci mogą opłacić za jego pośrednictwem. Jedną z nich jest na przykład Netflix. Teraz do tego grona dołączają Showmax i Storytel. Oba serwisy stale zyskują na popularności w Polsce, więc bez wątpienia znajdzie się mnóstwo osób, które skorzystają z możliwości ułatwienia sobie życia.

Miesięczny abonament na Showmax kosztuje 19,90 złotych. Klienci T-Mobile – jeżeli zdecydują się rozliczać należności za pośrednictwem operatora – mogą jednak liczyć na aż 90-dniowy okres bezpłatny. Podobną ofertę przygotowano w przypadku Storytel, aczkolwiek z niego użytkownicy będą mogli korzystać za darmo już „tylko” 30 dni. To jednak i tak dużo, ponieważ obie usługi oferują jedynie 14-dniowy trial. Miesięczna opłata za Storytel to 29,90 złotych.

Co najważniejsze, opłacać abonament za Showmax i Storytel za pośrednictwem T-Mobile mogą zarówno klienci, związani z operatorem umową (abonament), jak i ci, korzystający z oferty na kartę. Warto też jeszcze dodać, że w przypadku Storytel trzeba założyć konto na stronie www.storytel.pl/tmobile i wybrać opcję płatności „Zapłać z T‑Mobile”.

Osoby, zamierzające opłacać abonament za Showmax za pośrednictwem operatora, powinny również rozważyć włączenie usługi Supernet Video, dzięki której streamowane materiały nie pomniejszają dostępnego pakietu danych. W przypadku rozdzielczości DVD opłata miesięczna wynosi 5 złotych, natomiast przy Full HD 15 złotych. Obie można włączyć w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile lub SMS-em, wysłanym pod bezpłatny numer 80100 (o treści – odpowiednio – DVD START albo HD START).

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/11/21/this-war-of-mine-sluchowisko-historia-o-przetrwaniu-storytel/

Źródło: informacja prasowa