T-Mobile świętuje i daje za darmo swoim klientom po 10 GB lub nawet 20 GB internetu | Tabletowo.pl

T-Mobile świętuje i daje za darmo swoim klientom po 10 GB lub nawet 20 GB internetu

Dołącz do dyskusji 0

Tak się składa, że w tym roku T-Mobile świętuje dwudzieste urodziny oferty na kartę. Z tej okazji operator postanowił przygotować miły prezent dla swoich klientów w postaci darmowego pakietu 20 GB internetu. Aby go włączyć, wystarczy wysłać tylko jeden SMS. Co więcej, z okazji 7. rocznicy działalności w Polsce, Magentowy rozdaje również abonentom i użytkownikom taryfy Frii w MIX po 10 GB internetu.

20 GB dla użytkowników ofert na kartę

Oferta skierowana jest do użytkowników ofert na kartę, korzystających z taryf Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT lub Hot, Internet na kartę blueconnect. W terminie od 5 czerwca do 11 czerwca 2018 roku mogą oni uruchomić bezpłatny pakiet 20 GB internetu, który będzie ważny przez 30 dni kalendarzowych. W tym miejscu trzeba jednak dodać, że T-Mobile zastrzega, że może wycofać tę promocję wcześniej, więc lepiej nie zwlekać i od razu uruchomić przysługujący bonus.

Jak to zrobić? Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści „TAK” lub „Urodziny” na numer 80401. Warunkiem przyznania bonusu jest posiadanie aktywnego konta na połączenia wychodzące oraz dodatniego salda. Pakiet 20 GB można wykorzystać jedynie na terenie Polski w zasięgu sieci operatora. Niewykorzystany transfer przepada.

Transfer z promocyjnego pakietu 20 GB wykorzystywany jest w pierwszej kolejności. Stan dostępnych megabajtów można sprawdzić krótkim kodem *103*22# lub za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta. Jeden klient może z powyższej promocji skorzystać tylko jeden raz.

Warunki oferty promocyjnej „20-te urodziny oferty na kartę” dla użytkowników T-Mobile na kartę

10 GB dla abonentów i użytkowników taryfy Frii w MIX

Aby włączyć bezpłatny pakiet, należy wysłać bezpłatny SMS o treści „TAK” na numer 80163. W przypadku abonentów, paczka będzie przyznana na czas pozostający do końca cyklu rozliczeniowego i osobna paczka na cały następny cykl rozliczeniowy. Z kolei u użytkowników taryfy Frii w MIX, bonus będzie ważny przez 30 dni kalendarzowych.

Na koniec, jako ciekawostkę, warto też dodać, że – jak podaje T-Mobile – wśród klientów korzystających aktualnie z usług przedpłaconych wciąż jest kilkutysięczna grupa tych, którzy swoje numery aktywowali w czerwcu 1998 roku. Wśród nich jest także Pan Piotr, który 20 lat temu wykonał w Tak Tak-u pierwsze połączenie.

Polecamy również:

T-Mobile na Kartę z Supernet Video DVD – oglądanie filmów bez zużywania pakietów danych

Źródło: T-MobileGSMOnline

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona