Jak za dawnych czasów: oprócz gigabajtów, T-Mobile daje klientom darmowe… minuty

Ponieważ darmowe gigabajty internetu rozdawane są przez operatorów na prawo i lewo, miłośnicy bardziej tradycyjnych form komunikacji mogli poczuć się pominięci. Dla nich też coś się znajdzie – T-Mobile proponuje włączenie bezpłatnego pakietu 100 minut.

Reklama

Propozycja T-Mobile ma bezpośredni związek ze zbliżającymi się świętami, w które wielu nie będzie mogło spotkać się twarzą w twarz ze swoją rodziną, jak co roku. Poczucie bliskości może podtrzymać zwykła rozmowa telefoniczna, dlatego od dziś T-Mobile uruchamia bezpłatne 100 minut na połączenia w kraju. To może być przydatna rzecz dla osób, które nie korzystają z ofert no-limit.

Jak włączyć darmowy pakiet?

W przypadku ofert T-Mobile na kartę oraz MIXwystarczy wysłać SMS-a na wskazany numer, by włączyć pakiet:

Reklama
  • SMS o treści „MINUTY” na numer 80401 dla T-Mobile na kartę
  • SMS o treści „MINUTY” na numer 80404 dla abonentów MIX

Ci sami użytkownicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych gigabajtów, czekających na nich w aplikacji Mój T-Mobile w najbliższy piątek. Tym razem do odebrania będzie 15 GB.

Użytkownicy Heyah na kartę mają do wyboru dwa benefity: mogą włączyć zarówno pakiet 100 minut na połączenia krajowe, jak też darmowe 15 GB internetu. Skorzystanie z jednej opcji nie wyklucza drugiej – można włączyć oba pakiety. Jak? Wystarczy wysłać SMS pod odpowiedni numer:

  • SMS o treści „MINUTY” na numer 80402
  • SMS o treści „GB” na numer 80402

Promocja trwa do 14 kwietnia. Klienci mają 14 dni na skorzystanie z promocyjnych pakietów.

 

źródło: informacja prasowa

Reklama