Teraz w T-Mobile kupisz również internet domowy. Od 45 złotych miesięcznie
T-Mobile internet domowy

Teraz w T-Mobile kupisz również internet domowy. Od 45 złotych miesięcznie

Internet domowy ma tę zaletę, że nie trzeba się martwić o limit danych, ponieważ najzwyczajniej go nie ma. Nie wszędzie jednak znajduje się infrastruktura i klient czasami po prostu zmuszony jest wybrać mobilny. T-Mobile wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników i dołącza do swojej oferty internet domowy, który w pewnym sensie jest też mobilny.

Jak wspomniałem, internet domowy wymaga odpowiedniej infrastruktury, czyli metrów kabli, przeprowadzonych od głównej skrzynki w piwnicy do każdego z mieszkań. Ale nie wszędzie takowa jest i wtedy zaczyna się problem. T-Mobile postanowiło więc wprowadzić na rynek internet domowy, który działa trochę jak mobilny, ponieważ po prostu wkłada się kartę SIM do routera, który podłącza się jeszcze do gniazdka i tyle, gotowe – żadnych przewodów, żadnego kucia w ścianie, instalacja jest dziecinnie prosta.

https://youtu.be/gkAu0KBNQlM

Klienci mogą wybrać jedną z dwóch ofert: do 20 Mbit/s za 45 złotych miesięcznie lub do 60 Mbit/s za 55 złotych miesięcznie, oczywiście bez limitu danych. Jednak w trakcie trwania umowy mogą ją zmieniać, choć jest ograniczenie, że tylko raz w danym okresie rozliczeniowym. Warto też dodać, że operator nie nalicza opłaty aktywacyjnej.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

T-Mobile daje także możliwość przetestowania internetu domowego przez maksymalnie 30 dni. Jeśli klient zwróci zestaw wcześniej, wówczas opłata zostanie naliczona proporcjonalnie do czasu korzystania z niego przez użytkownika. Operator zwraca także opłatę na start za router. A te ostatnie dostępne są dwa: Huawei B525 (1 zł na start) i Huawei B529 (199 zł na start; zaprojektowany specjalnie dla T-Mobile).

https://youtu.be/4UJqhfaDczE

Co sądzicie o nowej ofercie T-Mobile? Operator informuje, że przed wprowadzeniem na rynek testowano go w dwóch miastach. Ponad 90% z setki użytkowników było z niego zadowolonych, a ponad 60% poleciłoby tę usługę znajomym.

Źródło: informacja prasowa