Szykuje się zmiana - Huawei P10 ze skanerem linii papilarnych pod ekranem, a nie z tyłu - Tabletowo.pl

Szykuje się zmiana – Huawei P10 ze skanerem linii papilarnych pod ekranem, a nie z tyłu

Dołącz do dyskusji 0

OK, sezon przecieków na temat Huawei P10 należy uznać za otwarty. Pojawił się właśnie pierwszy i dotyczy on miejsca umieszczenia skanera linii papilarnych. Podobno Chińczycy mają go „przenieść” z plecków pod ekran.

Huawei P9 oraz Huawei P9 Plus to pierwsze flagowce z serii P, które zostały wyposażone w czytnik, rozpoznający wzór na opuszkach palców użytkownika. Z drugiej strony nie są to pierwsze smartfony z takim elementem w portfolio tego producenta (zarówno z logo Huawei, jak i Honor). Zawsze jednak umieszczano go z tyłu obudowy.

Ma to się jednak zmienić i czytnik linii papilarnych w Huawei P10 ma się znaleźć pod ekranem. Tłumaczone jest to faktem, że wszystkie, najbardziej liczące się chińskie marki (m.in. Oppo, Vivo, Lenovo, Meizu czy OnePlus) zdecydowały się na takie rozwiązanie i to, że podobnie zacznie czynić Huawei, jest już tylko kwestią czasu.

Tabletowo.pl Szykuje się zmiana - Huawei P10 ze skanerem linii papilarnych pod ekranem, a nie z tyłu Android Huawei Plotki / Przecieki Smartfony

Jest to dopiero pierwszy przeciek na temat Huawei P10, więc trudno choćby oszacować jego wiarygodność. Pozostało jednak jeszcze co najmniej 8-9 miesięcy do premiery tego smartfona i możemy być pewni, że dotrze do nas jeszcze niejedna – mniej lub bardziej wiarygodna – plotka, dotycząca przyszłorocznego flagowca Huawei.

*Na zdjęciu wyróżniającym Huawei P9

Źródło: Weibo przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona