Reklama

Szybkie Polowanie z InPost wraca. Co 2 tygodnie inna nagroda

Na pewno kojarzycie cykliczne akcje, które organizuje InPost, żeby zachęcić swoich klientów do żwawego odbierania paczek. Szybkie Polowanie powraca, lecz tym razem będzie trochę inaczej niż zwykle – co dwa tygodnie nagroda za zwolnienie miejsca w Paczkomacie będzie inna.

Reklama

Paczkomatów nie trzeba nikomu przedstawiać. O popularności usługi może świadczyć chociażby fakt, że klienci InPost są dosyć często wystawiani na próbę ostrożności. InPost dobrze wstrzelił się w aktualne zapotrzebowanie i od listopada 2019 roku paczki można odbierać naprawdę szybko przy pomocy aplikacji.

Szybkie Polowanie: odbierz nagrodę za zwolnienie miejsca w Paczkomacie

A skoro Paczkomaty cieszą się dużą popularnością, to zdarza się tak, że w określonym miejscu nie ma ani jednej wolnej skrytki. Co prawda na odebranie paczki klient ma 48 godzin, jednak InPost stara się zachęcić wszystkich do tego, żeby jak najszybciej odbierać swoją przesyłkę – tak, aby mogła się tam pojawić następna.

W związku z tym powraca Szybkie Polowanie, które InPost organizuje od czasu do czasu w okresie największego zapotrzebowania. Jakie są zasady akcji? Każdy, kto odbierze swoją paczkę w ciągu dwóch godzin od jej umieszczenia w Paczkomacie, odbiera nagrodę. Nie ma żadnego konkursu ani losowania – nagroda jest gwarantowana.

Szybkie Polowanie z InPost

Aktualna odsłona Szybkiego Polowania zostanie podzielona na pięć dwutygodniowych tur – pozwólcie zatem, że podrzucę harmonogram, jaki przewidział InPost. Warto nadmienić, że podczas jednej tury gwarantowaną nagrodę można odebarć tylko raz.

  • pierwsza tura: 21 lipca – 3 sierpnia
  • druga tura: 3 sierpnia – 17 sierpnia
  • trzecia tura: 17 sierpnia – 31 sierpnia
  • czwarta tura: 31 sierpnia – 14 września
  • piąta tura: 14 września – 27 września’

Pierwsza tura: kod rabatowy do Medicine

Pierwsza tura trwa od wczoraj. Przewidziana w niej nagroda to kod rabatowy do sklepu Medicine – obowiązuje on co prawda dopiero przy zakupach za minimum 250 złotych, jednak obniża kwotę na paragonie aż o 90 złotych.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy wejść na stronę szybkiepolowanie.pl i odebrać nagrodę – nie ma co liczyć na automatyczne przydzielenie gratisu. Warto nadmienić, że nie trzeba zaznaczać zgody marketingowej, zaś wszystkie podawane dane nie są dla InPost nowe – imię, numer telefonu, adres e-mail i 4 ostatnie cyfry numeru paczki. Niemniej, pamiętajcie aby zapoznać się z regulaminem akcji (możecie go pobrać klikając tutaj).

Co czeka nas dalej?

Pierwsza tura już trwa, ale InPost nie informuje, jakie nagrody czekają nas w następnych częściach Szybkiego Polowania. Niemniej, cała akcja to zachęta do szybszego odebrania paczki, którą i tak byśmy zamówili – pożyjemy, zobaczymy.