Szef OnePlusa podsyca nastrój oczekiwania na OnePlus 5

OnePlus to ciekawa firma, która zaskoczyła świat swoim nieszablonowym podejściem do produkowania możliwie najlepszych jakościowo i wydajnościowo smartfonów za rozsądną cenę. Wiele wskazuje na to, że następny flagowiec OnePlusa pojawi się w tym roku. Sugeruje to sam Pete Lou – prezes firmy.

OnePlus przeskoczy w numeracji swoich smartfonów numer „4”, ze względu na to, że w Chinach cyfra ta uchodzi za pechową. Oczekuje się więc, że OnePlus 5 zostanie zaprezentowany w najbliższych miesiącach i nawiąże bezpośrednią rywalizację z Samsungiem Galaxy S8, a może nawet iPhonem 8.

Reklama

Na Weibo pojawiła się informacja od OnePlus, przekazana dalej przez prezesa firmy, Pete’a Lau, że wspólnie z pracownikami pilnie pracuje nad następcą OnePlusa 3T. Jego premiera ma być „wielką niespodzianką”. Post został opatrzony znanym hasłem producenta: #NeverSettle.

To motto, które można przetłumaczyć na „Bez kompromisów, jest używane przez OnePlusa odkąd producent wprowadził na rynek swojego pierwszego smartfona. Za każdym razem pojawiało się ono przy okazji premiery nowego urządzenia, co może oznaczać, że wspomnianą przez Lau „niespodzianką”, może być właśnie prezentacja OnePlus 5.

Skoro prezes firmy zaczął bawić się w publikowanie kontrolowanych przecieków dotyczących planów OnePlusa, warto obserwować wydarzenia. Kolejny flagowiec tego producenta może być tym, na co czekają wszyscy fani szybkich procesorów i dużej ilości RAMu w smartfonach.

źródło: BGR