Swipe for Facebook nareszcie zaktualizowane. Nowością są dymki czatów

Z klientów Facebooka korzysta coraz więcej osób. Nic w tym dziwnego, oficjalna aplikacja jest dosyć ciężka, a wcześniej wspomnieni klienci zyskują coraz to nowe funkcje. Tym razem skupimy się na Swipe For Facebook, który po dosyć długim czasie otrzymuje dużą aktualizację.

Bez wątpienia Swipe to jedna z najpopularniejszych aplikacji tego typu. Pomimo tego, że aktualnie korzystam z Phoenix to Swipe bardzo miło wspominam. W wersji 7.0 wrapper Facebooka zyskuje kilka nowych funkcji i usprawnień. Największą według mnie jest dodanie wsparcia dla dymków czatu. Jeśli jesteście na bieżąco z Tabletowo to zapewne wiecie, że o tym dodatku rozpisałem się przy okazji recenzji aplikacji Phoenix.

Tak jak wspomniałem, Swipe to zwykły wrapper Facebooka mobilnego, jednak niekiedy można o tym zapomnieć. Przede wszystkim zmodyfikowano wygląd aplikacji tak aby przypominał oficjalną aplikację. Od teraz dostęp do programu możemy zablokować za pomocą hasła lub do odblokowania możemy użyć czytnika linii papilarnych. Nie zabrakło także wielu poprawek i napraw przeróżnych błędów, jak i polepszenia optymalizacji aplikacji. A, i nie zapomnijmy o trybie nocnym, który także jest dostępny w Swipe.

Według twórców nowy update został przygotowany tak, aby użytkownik nie musiał wyczekiwać kolejnego uaktualnienia, który naprawi jakieś problemy. Co prawda, rzadko się tak zdarza, ale prawdopodobnie Swipe w wersji siódmej może być pozbawiony większości błędów. Warto się przekonać o tym samemu, instalując aplikację ze Sklepu Play w wersji darmowej. Jeśli aplikacja nam się sopdoba, można się skusić na wersję premium, której koszt to 12,99 PLN.

Źródło: AndroidPolice