Świetna promocja na Xperię XZ2 – naprawdę warto skorzystać

Sony od pewnego czasu zdaje się kłaść coraz większy nacisk na akcje promocyjne, w ramach których można kupić wybrane produkty firmy w zauważalnie niższych kwotach. Miło mi Was poinformować, że Japończycy właśnie przecenili swój ex-flagowy smartfon, Xperię XZ2, o paręset złotych.

Xperia XZ2 jako pierwsza zerwała z filozofią OmniBallance, którą większość z Was będzie kojarzyć z kanciastymi ramkami oraz kontrowersyjnymi „pasami startowymi” nad i pod ekranem. W zamian dostaliśmy coś zupełnie nowego. Coś, co Japończycy ochrzcili mianem filozofii AmbientFlow, gdzie mamy bardzo delikatne łuki, płynne przejścia między krawędziami oraz kształty, które spokojnie można uznać za obłe.

Skaner w fatalnym miejscu, ale reszta na wysokim poziomie – recenzja Sony Xperia XZ2

Sony postanowiło przecenić urządzenie w swoim oficjalnym sklepie w serwisie Allegro. Promocją zostało objęte urządzenie w zielonej wersji kolorystycznej. Cena w dużej mierze ociera się o półkę średnią. Trudno bowiem w innych kategoriach rozpatrywać ofertę na Xperię XZ2 za 1599 złotych. Wydaje się, że jedyny „haczyk” to data wysyłki. Zgodnie z informacjami, jakie możemy znaleźć na dedykowanej stronie, ta będzie realizowana po 15 kwietnia. Warto się pospieszyć, bowiem w chwili, kiedy piszę dla Was tego newsa, na magazynie pozostało jeszcze siedem przecenionych Xperii XZ2.

Fot: własne

Przypomnijmy tu pokrótce, że urządzenie kusi takimi podzespołami, jak 5,7-calowy ekran HDR Triluminos, który wykonano w formacie 18:9. Mamy też Snapdragona 845, 4 GB RAM, 64 GB na dane z opcją rozbudowy, a telefon debiutował z Androidem Oreo, który został już zaktualizowany do nowszej wersji systemu z logo Google. Aparat główny ma 19 Mpix (f/2.0), a na froncie czeka 5-Mpix oczko ze światłem f/2.2. Akumulator ma pojemność 3180 mAh i wspiera szybkie ładowanie (QC 3.0), a producent nie poskąpił też na certyfikacji IP68.

źródło: Sony przez Fan Sony (Twitter)