Świetna promocja na Xperię XZ2 – naprawdę warto skorzystać

Sony od pewnego czasu zdaje się kłaść coraz większy nacisk na akcje promocyjne, w ramach których można kupić wybrane produkty firmy w zauważalnie niższych kwotach. Miło mi Was poinformować, że Japończycy właśnie przecenili swój ex-flagowy smartfon, Xperię XZ2, o paręset złotych.

Xperia XZ2 jako pierwsza zerwała z filozofią OmniBallance, którą większość z Was będzie kojarzyć z kanciastymi ramkami oraz kontrowersyjnymi „pasami startowymi” nad i pod ekranem. W zamian dostaliśmy coś zupełnie nowego. Coś, co Japończycy ochrzcili mianem filozofii AmbientFlow, gdzie mamy bardzo delikatne łuki, płynne przejścia między krawędziami oraz kształty, które spokojnie można uznać za obłe.

Reklama

Skaner w fatalnym miejscu, ale reszta na wysokim poziomie – recenzja Sony Xperia XZ2

Sony postanowiło przecenić urządzenie w swoim oficjalnym sklepie w serwisie Allegro. Promocją zostało objęte urządzenie w zielonej wersji kolorystycznej. Cena w dużej mierze ociera się o półkę średnią. Trudno bowiem w innych kategoriach rozpatrywać ofertę na Xperię XZ2 za 1599 złotych. Wydaje się, że jedyny „haczyk” to data wysyłki. Zgodnie z informacjami, jakie możemy znaleźć na dedykowanej stronie, ta będzie realizowana po 15 kwietnia. Warto się pospieszyć, bowiem w chwili, kiedy piszę dla Was tego newsa, na magazynie pozostało jeszcze siedem przecenionych Xperii XZ2.

Fot: własne

Przypomnijmy tu pokrótce, że urządzenie kusi takimi podzespołami, jak 5,7-calowy ekran HDR Triluminos, który wykonano w formacie 18:9. Mamy też Snapdragona 845, 4 GB RAM, 64 GB na dane z opcją rozbudowy, a telefon debiutował z Androidem Oreo, który został już zaktualizowany do nowszej wersji systemu z logo Google. Aparat główny ma 19 Mpix (f/2.0), a na froncie czeka 5-Mpix oczko ze światłem f/2.2. Akumulator ma pojemność 3180 mAh i wspiera szybkie ładowanie (QC 3.0), a producent nie poskąpił też na certyfikacji IP68.

źródło: Sony przez Fan Sony (Twitter)