Masz numer na kartę w Play? Możesz dostać 2 GB neta. A trzy miesiące Tidala i miesiąc HBO GO mogą wszyscy | Tabletowo.pl

Masz numer na kartę w Play? Możesz dostać 2 GB neta. A trzy miesiące Tidala i miesiąc HBO GO mogą wszyscy

Dołącz do dyskusji 0

Jesteście klientami Play i lubicie święta? A nawet jeżeli za nimi przepadacie, to i tak operator da Wam szereg powodów do radości. Wszyscy mogą bowiem otrzymać trzy miesiące Tidala i miesiąc HBO GO, a użytkownicy ofert na kartę dodatkowo jeszcze 2 GB internetu.

Play postanowił ucelebrować tegoroczne święta Bożego Narodzenia „na bogato” i przygotował wraz z 25 YouTuberami bardzo fajne prezenty dla swoich klientów. Pierwszym jest dostęp na 90 dni do Tidal Premium. Liczba voucherów jest jednak ograniczona do zaledwie 10000, więc obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Wartość tego giftu to 59,97 złotych brutto.

Kolejnym prezentem jest dostęp do HBO GO do 23 stycznia 2018 roku. W tym przypadku w puli znalazło się nieco więcej, bo 15000 voucherów. Wartość giftu to 25 złotych. Warto jednak przy okazji dodać, że przyznany kod należy zrealizować najpóźniej do 23 grudnia 2017 roku. W przeciwnym razie przepadnie.

Trzecim z prezentów jest pakiet 2 GB internetu o wartości 9 złotych. Od momentu przyznania jest on ważny przez 30 dni kalendarzowych. Aby się po niego zgłosić, trzeba wysłać SMS o treści PREZENT pod numer 111Gift mogą odebrać jednak wyłącznie użytkownicy ofert Play na Kartę, Play na Kartę Rok ważności konta, Formuła Mini Max na Kartę, Formuła Play na Kartę i Play na Kartę Lubię to!.

Oprócz tego, klienci Play mogą odebrać także specjalnie przygotowane paczki na stronie dogry.pl.

Regulamin promocji

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona