Świąteczne przeceny w Media Expert: topowy tablet Samsunga najtaniej na rynku i nie tylko

Zbliżające się święta wielkanocne to również czas atrakcyjnych promocji w sklepach internetowych. Przyglądamy się propozycjom Media Expert, gdzie znajdziemy tablet Samsung Galaxy Tab S7+ oraz wiele innych, ciekawych urządzeń.

Mijające dni utwierdzają nas w przekonaniu, że nadchodzące święta wielkanocne, spędzimy niemal dokładnie tak samo, jak te ubiegłoroczne. Zamiast spotkań w gronie licznej rodziny, towarzyszyć nam będą wyłącznie najbliżsi domownicy. Z pozostałymi pozostanie nam połączyć się za pośrednictwem internetu.

Praktycznym rozwiązaniem, ułatwiającym komunikację na odległość, są tablety. Dzięki wbudowanym mikrofonom i kamerkom, a także sporej wielkości wyświetlaczom, wydają się być wprost stworzone do pracy z komunikatorami internetowymi. Jedną z najciekawszych i najbardziej wszechstronnych propozycji jest Samsung Galaxy Tab S7+, który dzięki świątecznej promocji, można nabyć taniej.

Samsung Galaxy Tab S7+ – topowy tablet w lepszej cenie

Galaxy Tab S7+ to urządzenie z najwyższej, tabletowej półki. Wyposażony w piękny, 12,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED, procesor Qualcomm Snapdragon 865+ i łączność 5G będzie świetnym narzędziem nie tylko do korzystania z komunikatorów internetowych, ale też zdalnej nauki czy pracy. Obecnie jego cena została obniżona do 4699 złotych, czyli około 200-250 złotych taniej niż w przypadku ofert konkurencyjnych.

Samsung Galaxy Tab S7+ z klawiaturą
Samsung Galaxy Tab S7+ (fot. Andrzej Libiszewski)

Smartfony na każdą kieszeń

Wśród świątecznych propozycji Media Expert znajdziemy też znacznie tańsze urządzenia, w tym smartfon, który z pewnością można nazwać urządzeniem na każdą kieszeń. Samsung Galaxy A20s, bo o nim właśnie mowa, kosztuje teraz 499 złotych, czyniąc go atrakcyjnym wyborem dla wszystkich tych, którzy szukają ciekawego smartfona w bardzo ograniczonym budżecie.

Ciekawą, zaledwie nieco droższą propozycją, jest Motorola Moto G9 Power, dostępna w cenie 799 złotych. W jej przypadku, świąteczne przeceny łączą się z promocją 50 złotych za wydane 500 złotych. Dzięki temu, po użyciu kodu rabatowego K-2183, jej cena spada do 749 złotych.

Spośród przygotowanych ofert, warto rozważyć również smartfon Samsung Galaxy M51. Jego cena – 1299 złotych, w ofercie ratalnej 2 raty gratis i 30x 0%, spada do poziomu 1212,40 złotych.

Samsung Galaxy M51 fot. Tabletowo.pl
Samsung Galaxy M51 fot. Tabletowo.pl

Tania opaska, teraz jeszcze tańsza

O tym, że urządzenia ubieralne wcale nie muszą być drogie, raz po raz przekonują nas ich producenci rodem z Chin. Jednym ze sztandarowych przykładów bardzo rozsądnego stosunku ceny do oferowanych możliwości jest opaska Amazfit Band 5. Produkt kosztujący zazwyczaj 149 złotych, w promocyjnej ofercie można nabyć za 128 złotych.

Pełna lista świątecznych propozycji od Media Expert dostępna jest na stronie internetowej sklepu.