Surface Pro 3 z reklamą świąteczną i spot ciekawej alternatywy od HP, czyli ENVY x2 | Tabletowo.pl

Surface Pro 3 z reklamą świąteczną i spot ciekawej alternatywy od HP, czyli ENVY x2

Dołącz do dyskusji 0

Często zdarza mi się pisać o ciekawych reklamach topowych urządzeń, jak chociażby Surface Pro 3. Spoty Microsoftu są bardzo istotne dla tej firmy, ponieważ oprócz chęci pokazania wyższości tego rozwiązania nad wieloma hybrydami na Windowsie, amerykański producent walczy również z Apple. Dlatego bardzo uważnie przyglądam się temu jak one wyglądają i muszę przyznać, że podoba mi się droga obrana przez Microsoft.

Najpierw przypomnijcie sobie dwa spoty, które już opisywałem (tablet od pracy oraz przewaga nad MacBookiem), a potem zobaczcie najnowsze dzieło Microsoftu:

http://youtu.be/H5_CrXh227Q

Tutaj również mamy pokazanie czemu Surface Pro 3 jest lepszy niż produkt firmy z Cupertino. Nie jest to spot, który zapamiętam na długo, ale pokazuje najważniejsze funkcje hybrydy i jest całkiem zabawny. Jednak, jak już wspominałem, nie tylko Apple jest konkurencją dla Microsoftu. Inni producenci również pokazują mocna hybrydy z podobnymi rozwiązaniami, jak chociażby HP i ENVY X2:

Produkt HP jest niezwykle ciekawy i pewnie wiele osób wybierze właśnie ten model, a nie Surface Pro 3.

Ja chciałbym Was z kolei zapytać co powinien zrobić Microsoft, żeby wygrać medialną potyczkę z Apple i poprawić sprzedaż swojej hybrydy. Pamiętajcie, że nie będzie to łatwa potyczka, ponieważ nadal dla niektórych Surface Pro 3 to co najwyżej podstawka dla tabletu Apple

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona