Surface Laptop w świetnej promocji. Pierwsza generacja taniej o 40%, należy się pośpieszyć | Tabletowo.pl

Surface Laptop w świetnej promocji. Pierwsza generacja taniej o 40%, należy się pośpieszyć

Dołącz do dyskusji 0

Szukasz lekkiego, dobrze wykonanego, wydajnego i atrakcyjnego laptopa z Windowsem? Jedną z ciekawszych propozycji jest Surface Laptop, który jak najbardziej może konkurować z MacBookiem Pro. Pierwsza generacja ultrabooka Microsoftu właśnie doczekała się sporej obniżki ceny w oficjalnym sklepie. To świetna okazja, aby nabyć urządzenie z linii Surface.

Pierwsza generacja Surface Laptop to wciąż nowoczesny sprzęt

Surface Laptop jak najbardziej może się podobać. Według mnie to jeden z najładniejszych ultrabooków dostępnych na rynku. Uwagę zwraca nie tylko zgrabna konstrukcja, ale także użyte materiały. Wokół gładzika i świetnej klawiatury została użyta Alcantara. Tak, to ten sam materiał, który wykorzystywany jest chociażby w produkcji tapicerki samochodowej.

Na długą listę zalet należy również wpisać świetną klawiaturę. Skok klawiszy jest niewielki, pracują one cicho i wprowadzanie tekstu jest naprawdę wygodne. Kultura pracy systemu chłodzenia także stoi na wysokim poziomie. Laptop w mniej wymagających zadaniach, jak korzystanie z pakietu biurowego czy przeglądanie internetu, pracuje tak cicho jakby wręcz nie posiadał wentylatorów.

Należy jeszcze wspomnieć o bardzo dobrym wyświetlaczu. Mamy bowiem do czynienia z matrycą PixelSense o przekątnej 13,5 cala i rozdzielczości 2256 × 1504 pikseli. Obsługuje ona dotyk i oferuje szerokie kąty widzenia, a także wysoką maksymalną jasność, która umożliwia komfortową pracę nawet w jasnych pomieszczeniach.

Surface Laptop – promocja

Jak już wspomniałem na początku, Microsoft przygotował dużą obniżkę cen. Warto mieć na uwadze, że promocja trwa tylko do 19 kwietnia, czyli najbliższego piątku. Wybrane wersje Surface Laptop w sklepie Microsoftu kosztują teraz o 40% mniej! W ramach promocji można kupić:

  • Surface Laptop z Intel Core i7-7660U, 8 GB RAM i dyskiem 256 GB SSD za 4739 zł (wcześniej 7599 zł)
  • Surface Laptop z Intel Core i7-7660U, 16 GB RAM i dyskiem 512 GB SSD za 6599 zł (wcześniej 10299 zł)
  • Surface Laptop z Intel Core i7-7660U, 16 GB RAM i dyskiem 1 TB SSD za 8159 zł (wcześniej 12999 zł)

Polecamy także:

Microsoft Surface Laptop 2 – czy to rzeczywiście „coś więcej niż tradycyjny laptop”? (recenzja)

źródło: Microsoft

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

Rosja zatwierdza plan większej kontroli nad ruchem internetowym

Ustawa da władzy więcej możliwości odnośnie cenzurowania treści

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona