Surface Laptop w świetnej promocji. Pierwsza generacja taniej o 40%, należy się pośpieszyć

Szukasz lekkiego, dobrze wykonanego, wydajnego i atrakcyjnego laptopa z Windowsem? Jedną z ciekawszych propozycji jest Surface Laptop, który jak najbardziej może konkurować z MacBookiem Pro. Pierwsza generacja ultrabooka Microsoftu właśnie doczekała się sporej obniżki ceny w oficjalnym sklepie. To świetna okazja, aby nabyć urządzenie z linii Surface.

Reklama

Pierwsza generacja Surface Laptop to wciąż nowoczesny sprzęt

Surface Laptop jak najbardziej może się podobać. Według mnie to jeden z najładniejszych ultrabooków dostępnych na rynku. Uwagę zwraca nie tylko zgrabna konstrukcja, ale także użyte materiały. Wokół gładzika i świetnej klawiatury została użyta Alcantara. Tak, to ten sam materiał, który wykorzystywany jest chociażby w produkcji tapicerki samochodowej.

Na długą listę zalet należy również wpisać świetną klawiaturę. Skok klawiszy jest niewielki, pracują one cicho i wprowadzanie tekstu jest naprawdę wygodne. Kultura pracy systemu chłodzenia także stoi na wysokim poziomie. Laptop w mniej wymagających zadaniach, jak korzystanie z pakietu biurowego czy przeglądanie internetu, pracuje tak cicho jakby wręcz nie posiadał wentylatorów.

Należy jeszcze wspomnieć o bardzo dobrym wyświetlaczu. Mamy bowiem do czynienia z matrycą PixelSense o przekątnej 13,5 cala i rozdzielczości 2256 × 1504 pikseli. Obsługuje ona dotyk i oferuje szerokie kąty widzenia, a także wysoką maksymalną jasność, która umożliwia komfortową pracę nawet w jasnych pomieszczeniach.

Surface Laptop – promocja

Jak już wspomniałem na początku, Microsoft przygotował dużą obniżkę cen. Warto mieć na uwadze, że promocja trwa tylko do 19 kwietnia, czyli najbliższego piątku. Wybrane wersje Surface Laptop w sklepie Microsoftu kosztują teraz o 40% mniej! W ramach promocji można kupić:

  • Surface Laptop z Intel Core i7-7660U, 8 GB RAM i dyskiem 256 GB SSD za 4739 zł (wcześniej 7599 zł)
  • Surface Laptop z Intel Core i7-7660U, 16 GB RAM i dyskiem 512 GB SSD za 6599 zł (wcześniej 10299 zł)
  • Surface Laptop z Intel Core i7-7660U, 16 GB RAM i dyskiem 1 TB SSD za 8159 zł (wcześniej 12999 zł)

Polecamy także:

Microsoft Surface Laptop 2 – czy to rzeczywiście „coś więcej niż tradycyjny laptop”? (recenzja)

źródło: Microsoft