Super Mario Run trafi na Androida w marcu | Tabletowo.pl

Super Mario Run trafi na Androida w marcu

Dołącz do dyskusji 0

Nie wiem jak w Was, ale we mnie Mario przywołuje bardzo miłe wspomnienia z dzieciństwa. Chyba nie będzie przesadą, jeśli stwierdzę, że to była moja ulubiona gra za dzieciaka. A teraz wraca w wersji mobilnej – od jakiegoś czasu ekskluzywnie dostępna jest na iOS, natomiast już niebawem trafi na Androida. Już w marcu.

O tym, że Super Mario Run wreszcie zadebiutuje na urządzeniach działających pod kontrolą Androida, mówi się od kilku miesięcy. W grudniu ruszyła nawet możliwość rejestracji w Google Play w celu otrzymania powiadomienia, gdy tylko gra zostanie udostępniona. Ale do dziś moment premiery pozostawał niewiadomą. Teraz natomiast sytuacja się zmieniła.

Japońskie oficjalne konto Nintendo zdradziło ważny szczegół dotyczący debiutu Super Mario Run na Androida. I co prawda wciąż nie padła konkretna data, tak wiemy już przynajmniej, że będziemy mogli pobiegać wąsatym hydraulikiem już w marcu.

Dla przypomnienia, wersja na iOS zanotowała ponad 40 milionów pobrań zaledwie po czterech dniach dostępności. Spodziewam się podobnego sukcesu androidowego odpowiednika tytułu. Bo kto nie lubi Mario? ;)

Klikając w ten link możecie zapisać się na listę oczekujących na premierę Super Mario Run na Androida – dostaniecie powiadomienie, gdy gra pojawi się w sklepie.

źródło: androidauthority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona