Ważne

Super Mario Run już wkrótce w Sklepie Google Play

Jeżeli zazdrościliście użytkownikom urządzeń z logo nadgryzionego jabłka, że mogą, zresztą od jakiegoś już czasu, zagrać w kultową grę Mario, to możecie odetchnąć. Już wkrótce zawita ona także na urządzenia z Zielonym Robotem na pokładzie i wcale nie trzeba będzie na to zbyt długo czekać.

W Sklepie Play pojawiła się bowiem opcja rejestracji wstępnej (znajdziecie ją tutaj), a to oznacza, że gdy grę będzie można już pobrać, to otrzymamy stosowne powiadomienie na swoje urządzenie.

Chyba każdy z nas kojarzy wąsatego hydraulika, którym przechodzimy poprzez poszczególne kraje, zbierając monety i walcząc z przeciwnikami. Gra to typowa platformówka, która została przeprojektowana w taki sposób, by bez problemu można było w nią zagrać na urządzeniu mobilnym. Podzielono ją na kilka trybów: World Tour, Toad Rally oraz Kingdom Builder. W pierwszym z nich przemierzamy trzy światy, a każdy z nich ma trzy poziomy. Drugi z kolei, pozwala nam rywalizować ze znajomymi, czy ludźmi z całego świata. Ostatni, umożliwia zbudowanie właśnego królestwa dzięki monetom, które zebraliśmy w trybie Toad Rally.

Super Mario Run już wkrótce w Sklepie Play

Gra na platformę iOS jest darmowa, więc można się spodziewać, że podobnie będzie z systemem Android. Niestety, odblokowanie pozostałych 24 poziomów obejmujących sześć światów, to na iOS koszt ponad 40 złotych. Możemy zatem założyć, że dokładnie to samo czeka użytkowników urządzeń z Zielonym Robotem na pokładzie.

Jeżeli zatem jesteście fanami tej gry lub po prostu chcecie ją wypróbować, nie zapomnijcie dokonać rejestracji. To właśnie dzięki niej będziecie mogli wypróbować grę od razu, gdy tylko pojawi się w Sklepie Google.

Źródło: 9to5google oraz AndroidAuthority

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona