Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas PlayStation

Niby jeszcze grudzień, a tu już styczniowa wyprzedaż. Tegoroczne gry w PlayStation Store tańsze nawet o 50%!

Jeśli jakimś cudem po świątecznym szaleństwie i wielu grudniowych promocjach w Waszym portfelu zostało jeszcze parę „wolnych” banknotów, to Sony ma dla Was pewną propozycję – pora na styczniową wyprzedaż w PlayStation Store!

Styczniowa wyprzedaż w PlayStation Store!

Jak widać, PlayStation postanowiło nie tylko rozpocząć nowy rok z przytupem, ale i również zakończyć stary w odpowiednim stylu, fundując ciekawe promocje na gry. I to promocje na tytuły zaskakująco nowe, bo na liście znajdziemy takie hity, jak FIFA 21, Ghost of Tsushima czy najnowsze Call of Duty!

Najjaśniejszą gwiazdą styczniowej wyprzedaży w PlayStation Store bez wątpienia jest Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas, którego można obecnie kupić z aż 50% rabatem! Jest to całkiem spora obniżka, patrząc przez pryzmat faktu, że gra debiutowała na początku października tego roku, zgarniając wysokie oceny. Dla fanów trójwymiarowych platformówek jest to zatem nie lada gratka!

Z nowszych gier postanowiono przecenić też kilka innych tytułów. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim Assassin’s Creed Valhalla za 202,30 złotych (30% rabatu), The Last of Us Part II za 164,73 złote (taniej o 43%), DIRT 5 za 202,30 złotych (zniżka 30%) czy Watch Dogs Legion za 173,40 złotych (40% taniej). Wszystkie te tytuły to wysoko oceniane gry, które swoje premiery miały jeszcze w 2020 roku.

Z innych ciekawych tytułów w promocji wymienić mogę:

Cały katalog przecenionych gier możecie podejrzeć na stronie PlayStation Store. Styczniowa wyprzedaż gier potrwa aż do 9 stycznia 2021 roku. Koniecznie sprawdźcie ofertę!