Steve Ballmer: Google ma złe podejście do tabletów - Tabletowo.pl

Steve Ballmer: Google ma złe podejście do tabletów

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Steve Ballmer: Google ma złe podejście do tabletów Nowości Plotki / Przecieki

Steve Ballmer uważa, że Google ma złe podejście do tabletów, a strategia Apple jest bardzo dobra. Skąd ta nagła zmiana nastawienia do konkurencji? Czy to możliwe, aby Google, twórca jednego z najpopularniejszych systemów operacyjnych dedykowanych tabletom i smartfonom – Androida, mogło się całkowicie mylić i nie trafiać w gusta klientów?

W wywiadzie dla Wall Street Journal, Steve Ballmer, CEO Microsoftu, dzieli się tą kontrowersyjną dygresją. Czy według Microsoftu Android jest porażką, a iOS sukcesem? Jeżeli tak, to czy Windows 8 dla tabletów, który ujrzy światło dziennie najprawdopodobniej w przyszłym roku, będzie zamkniętym systemem skupionym na przyjemności z użytkowania, estetyce i prędkości? Odpowiedzi na te pytania poznamy tylko i wyłącznie w czasie premiery najnowszej odsłony Windowsa.

To dziwne, że Steve Ballmer gani konkurencję, która na rynku tabletów odniosła o wiele większy sukces niż produkty Microsoftu. Windows 7, system spotykany na potężnych urządzeniach skierowanych na rynek biznesowy, nie był na tyle przyjazny użytkownikowi i atrakcyjny dla klientów, aby ugryźć chociaż jedną dziesiątą rynkowego tortu.
Wczorajsza wypowiedź Ballmera wskazuje, że Microsoft zrozumiał swoje błędy i wyciągnął z nich wnioski. To dobra wiadomość dla wszystkich, którym znudziła się nieustanna walka pomiędzy Androidem a iOS i oczekują powiewu świeżości w postaci nowego pionka na szachownicy.
Czy będzie nim Windows 8?

żródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona