fot. Sony

Bez szału ta promocja, ale jak kupicie w weekend Sony Xperię XZ3, to dostaniecie dwa bilety do kina

Przedsprzedaż Xperii XZ3 zakończyła się wczoraj i od dziś smartfon można kupić u operatorów oraz w popularnych sklepach z elektroniką. Producent postanowił nagrodzić klientów, którzy kupią najnowszego flagowca w ten weekend, ponieważ przy okazji dostaną również podwójną wejściówkę do kina Cinema City.

Sony trudno będzie przebić ofertę przedsprzedażową Xperii XZ2, kiedy to klienci otrzymywali w prezencie konsolę PlayStation 4 Slim w zestawie z trzema grami PlayLink. W przypadku przedsprzedaży Xperii XZ3 producent jako gratis dodawał voucher na jedną bezpłatną wymianę uszkodzonego z winy użytkownika wyświetlacza w pierwszym roku użytkowania, usługę VIP Service i grę na Play Station 4 – Call of Duty: Black Ops 4 oraz gwarancję wcześniejszej dostawy urządzenia.

Reklama

Co prawda Sony nie podaje konkretnych liczb, ale w przesłanej do mediów informacji prasowej zapewnia, że przedsprzedaż Xperii XZ3 cieszyła się wysokim zainteresowaniem wśród konsumentów. Producent nie zamierza jednak na tym poprzestać – aby je podtrzymać, będzie dawał w prezencie dwa bilety do kina wszystkim klientom, którzy w dniach od 5 do 7 października 2018 roku zdecydują się kupić najnowszego flagowca marki.

fot. Sony

Może i nie jest to powalający na kolana prezent o niebotycznej wartości, jednak – jak to mówią – darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Oferta z pewnością skłoni do zakupu tych, którzy i tak nosili się zamiarem nabycia Xperii XZ3, ale z jakiegoś powodu nie zdążyli tego zrobić w przedsprzedaży. W końcu to naprawdę ciekawy smartfon z najwyższej półki, a do tego oferujący całkiem sporo nowego w porównaniu z poprzednią generacją.

Xperia XZ3 dostępna jest u wszystkich operatorów z Wielkiej Czwórki (tj. Orange, Play, Plus i T-Mobile) oraz wielu sklepach z elektroniką, w tym m.in. w >Media Expert<. Aby otrzymać prezent, należy nie później niż do 7 października 2018 roku włącznie aktywować smartfon – podwójna wejściówka do kina Cinema City pojawi się w aplikacji Xperia Lounge. W salonach Sony Centre pierwsi klienci otrzymają ją natomiast od razu.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/08/30/premiera-sony-xperia-xz3/

Źródło: informacja prasowa