Stacja dokująca i skórzane etui dla Google Nexus 7 w drodze - Tabletowo.pl

Stacja dokująca i skórzane etui dla Google Nexus 7 w drodze

Tabletowo.pl Stacja dokująca i skórzane etui dla Google Nexus 7 w drodze Akcesoria Asus Nowości Plotki / Przecieki

W sieci pojawiły się informacje o nowej linii akcesoriów dla tabletu Google Nexus 7. Obejmuje ona stację dokującą Nexus Dock i skórzane etui Asus Premium Cover.

Stacja dokująca może pochwalić się ceną 49,99 dolarów, całkiem atrakcyjnym wzornictwem i niezłą specyfikacją. W jej jednolitą obudowę wkomponowano złącze audio 3,5 mm oraz port microUSB służący do synchronizacji i wymiany danych z komputerem. Nexus Dock ma wymiary 219,6 x 65,16 x 30,92 mm i waży 300 gramów. Skórzane etui Asus Premium Cover chroni cały tablet i zawiera kryte szkłem elementy mające zagwarantować urządzeniu bezpieczeństwo. Akcesorium jest zaprojektowane z myślą o tablecie Google Nexus 7 i posiada wszystkie niezbędne otwory na przyciski, porty i złącza. Jego wymiary to 200 x 125 x 14 mm, a waga wynosi 85 gramów. Asus Premium Cover trafi do sklepów w cenie 39,99 dolarów i czterech kolorach: czerwonym, pomarańczowym, czarnym i białym.

Tabletowo.pl Stacja dokująca i skórzane etui dla Google Nexus 7 w drodze Akcesoria Asus Nowości Plotki / Przecieki

Do dwójki wyżej opisanych dodatków dołączy rozszerzony, bo obejmujący aż 6 nowych kolorów, zestaw etui, którymi jakiś czas temu kusił Asus. W chwili obecnej akcesorium jest dostępne w kolorze grafitowym i kosztuje 19 dolarów. Jego minirecenzja została opublikowana na łamach portalu Android Community.

via Android Police

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona