Ważne

Asus kusi kolorowymi etui dla tabletu Google Nexus 7

Jeżeli planujecie zakup tabletu Nexus 7 (przez siostrę brata wujka siostry stryjka mieszkającą w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii) i jesteście osobami, które dbają o najwyższe bezpieczeństwo swoich gadżetów, ucieszy Was informacja, że Asus zamierza wprowadzić na rynek zestaw kolorowych etui dla zaprojektowanej przez siebie flagowej “dachówki” Google.

Informacja o nich pojawiła się w serwisie społecznościowym Twitter i nie zdradza wiele. Wiadomo, że akcesoria będą dostępne w przynajmniej sześciu kolorach, a na ich konstrukcję złoży się etui właściwe chroniące i tak gumowany tył urządzenia oraz okładka zabezpieczająca ekran przez rozbiciem lub zarysowaniem. Coś na wzór nowego Smart Case od Apple. Póki co, cena kolorowych etui dla Nexusa 7 pozostaje owiana mgłą tajemnicy rodem z “Psa Baskerville’ów” Arthura Conan Doyle’a. Biorąc pod uwagę fakt, że tablet Google’a kosztuje niecałe 200 dolarów, szacuję, że akcesorium zostanie wycenione na około 20.

Skoro o tablecie mowa, warto przypomnieć jego specyfikację. Google Nexus 7 jest urządzeniem wyposażonym w 7-calowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 1280 x 600 pikseli, czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3, 1GB RAM oraz system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean.

via Phone Arena

Komentarze

 • aaa

  1280×800

 • krzysiekhtc

  Przydałby się jeszcze otwór na rysik .

 • Jakub K

  7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, a nie 600 :)

 • Lukasz

  Te porównania to ja nie wiem skąd pan bierze…
  “pozostaje owiana mgłą tajemnicy rodem z „Psa Baskerville’ów” Arthura Conan Doyle’a”
  lol.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona