Stacja dokująca do tabletu Nexus 7 już w Polsce - Tabletowo.pl

Stacja dokująca do tabletu Nexus 7 już w Polsce

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Stacja dokująca do tabletu Nexus 7 już w Polsce Akcesoria Asus Nowości

Świat tabletów to nie tylko same urządzenia i wszelkie aplikacje na nie przeznaczone, ale również różnego rodzaju akcesoria. Jednymi z ciekawszych, obok etui i chroniących pokrowców, są stacje dokujące. Dzięki nim możemy postawić tablet pod kątem komfortowym do oglądania filmów, zdjęć czy przeglądania stron internetowych i jednocześnie go ładować. Dla posiadaczy modelu Nexus 7 mam dobrą wiadomość – stacja dokująca jest już dostępna w sprzedaży.

Informacje na temat tego akcesorium w sieci pojawiają się od dłuższego czasu. W grudniu na stronach kilku zagranicznych sklepów rozpoczęły się nawet przedsprzedaże stacji, jednak nigdzie nie padła konkretna data dostępności. Dziś na stronie amerykańskiego B&H, przy cenie wynoszącej 40 dolarów, pojawiła się też data: 10 stycznia. Z kolei jeden z oddziałów Asusa zdradził portalowi AndroidWorld.nl, że stację dokującą w Europie będzie można kupić w połowie stycznia.

A w Polsce… akcesorium już jest dostępne. Stacja dokująca do Nexus 7 wyposażona jest w port microUSB, dzięki któremu możemy ładować tablet oraz jack audio 3.5 mm, do którego bez problemu możemy podłączyć zewnętrzne głośniki. Jej wymiary to 220 x 65 x 30 mm, natomiast waga – 280 g. Cena stacji to 129 złotych.

Dzięki Tomasz za podesłane info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona