Springboard to Huawei MediaPad dla T-Mobile - Tabletowo.pl
Ważne

Springboard to Huawei MediaPad dla T-Mobile

Tabletowo.pl Springboard to Huawei MediaPad dla T-Mobile Nowości

Huawei MediaPad został oficjalnie zaprezentowany w drugiej połowie czerwca, będąc pierwszym tabletem pracującym w oparciu o Androida Honeycomb w wersji dostosowanej do pracy z urządzeniami z ekranami o przekątnej 7″, czyli 3.2. Wtedy wydawał się bardzo ciekawą propozycją – czy teraz, po tych prawie trzech miesiącach, sytuacja pozostała bez zmian? Niezbyt, zwłaszcza, że jego cena, według wstępnych przypuszczeń, ma przekroczyć kwotę 450 dolarów (ciekawe na ile dane te będą prawdziwe…).

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, amerykańska sieć T-Mobile szykuje się do wprowadzenia do sprzedaży w swojej ofercie tabletu Huawei MediaPad. Będzie jednak dostępny pod zupełnie inną nazwą i wcale nie będzie to Huawei 4G, jak można się było tego spodziewać. Będzie znany jako Springboard.

Parametry techniczne modelu, dla przypomnienia: dwurdzeniowy procesor 1,2GHz, slot kart microSD, WiFi, GPS, aparat 5 Mpix, 4G, ekran IPS 7″ (1280 x 800 pikseli), kamerka 1,3 Mpix.

Wraz z informacją o wprowadzeniu do oferty Springboard, T-Mobile zapowiedziało debiut w sprzedaży modelu Samsung Galaxy Tab 10.1. Oba modele trafią do sprzedaży przed okresem świątecznym. Ceny obu urządzeń nie zostały ujawnione.

Warto przypomnieć, że w dalszym ciągu nie zmieniło się zupełnie nic jeśli chodzi o polską premierę Huawei MediaPad. Ta będzie miała miejsce dopiero na początku przyszłego roku (dokładna data nie została ujawniona).

źródło, T-Mobile (strona produktu)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona