Czasowa promocja na Spotify: odblokuj konto Premium na 12 miesięcy, zapłać jak za 10 - Tabletowo.pl
Ważne

Czasowa promocja na Spotify: odblokuj konto Premium na 12 miesięcy, zapłać jak za 10

Spotify ogłosił właśnie nową, limitowaną ofertę. Ci, którzy i tak mieli zamiar przez cały nadchodzący rok płacić co miesiąc za plan Premium, mogą zaoszczędzić prawie 40 złotych na subskrypcji.

Zarówno obecni, jak i nowi użytkownicy Spotify mogą skorzystać z oferty, w ramach której otrzymają 12-miesięczny dostęp do Spotify w cenie dziesięciu miesięcy, za kwotę 199 złotych.

Gdyby podzielić tę ilość gotówki po równo na wszystkie miesiące, wyszłoby nam, że za każdy miesiąc musielibyśmy oddać Spotify ponad 16,50 zł. Spoglądając na to z innej perspektywy, oszczędzamy na tej promocji około 40 złotych w skali roku.

Tabletowo.pl Czasowa promocja na Spotify: odblokuj konto Premium na 12 miesięcy, zapłać jak za 10 Promocje

Po 12 miesiącach subskrypcja jest anulowana, a model płatności przechodzi z powrotem do formy comiesięcznej.

Oferta jest nawet niekulawa, zwłaszcza dla osób, które już dawno postanowiły, że abonament na Spotify Premium jest stałym wydatkiem z budżetu domowego. Oczywiście nie dotyczy to tych, którzy korzystają z taryfy rodzinnej – wtedy koszty rozkładają się całkiem inaczej i jednorazowa opłata za Premium nie jest już tak korzystna. Z opcji można skorzystać do 31 grudnia. Więcej szczegółów tutaj.

Trzeba pamiętać, że aktualnie trwają też inne interesujące promocje. Nowi użytkownicy Spotify mogą do końca grudnia zdecydować się na usługę Premium na 3 miesiące za 0,99 zł, a osoby, które już kiedyś korzystały z płatnej subskrypcji, za taki sam okres mogą zapłacić 19,99 złotych, co też jest dobrą okazją.

źródło: materiały prasowe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona