0,99 zł lub 19,99 zł za trzy miesiące Spotify Premium - zależy, czy już wcześniej korzystałeś z promocji - Tabletowo.pl
Ważne

0,99 zł lub 19,99 zł za trzy miesiące Spotify Premium – zależy, czy już wcześniej korzystałeś z promocji

W ramach akcji „Cele na rok 2018”, szwedzki serwis strumieniujący muzykę przygotował promocję, dzięki której zaoszczędzimy na pakiecie Premium w Spotify. Niezależnie od tego, czy korzystaliśmy kiedyś z płatnego pakietu usługi czy też nie, włączenie go teraz może być całkiem opłacalne.

Oczywiście najbardziej opłacalną opcją jest 3 miesiące Spotify Premium za niecałą złotówkę. Jednak żeby skorzystać z tej promocji, trzeba być nowym użytkownikiem serwisu lub takim, który dotąd nigdy nie korzystał z wersji Premium. Niektórzy zapewne utworzą po prostu nowe konto, by cieszyć się muzyką bez reklam, prawie za darmoszkę.

Oferta ważna jest do 31 grudnia 2017 roku. Trzeba tylko pamiętać o wyłączeniu Premium przed upływem trzech miesięcy, w przeciwnym wypadku będziemy płacić za nie 19,99 zł miesięcznie.

Tabletowo.pl 0,99 zł lub 19,99 zł za trzy miesiące Spotify Premium - zależy, czy już wcześniej korzystałeś z promocji Kultura Promocje

Osoby, które już kiedyś były w opcji Premium nie zostały pokrzywdzone przez Spotify. Też mogą włączyć płatną subskrypcję, płacąc za 3 miesiące usługi tylko 19,99 zł. Tu też są pewne ograniczenia: oferta niedostępna jest dla użytkowników, którzy zrezygnowali z wersji Premium po 20.10.2017.

Moim zdaniem warto skorzystać z tej promocji, zwłaszcza, że Spotify częstuje nas takimi okazjami nie częściej niż raz dwa razy do roku. A konto Premium to sporo korzyści: nieograniczona liczba pominięć piosenek, słuchanie muzyki bez reklam i możliwość pobierania utworów na swoje urządzenie, do późniejszego odtwarzania w trybie offline.

Osobiście nie mogę skorzystać już z promocji za 99 groszy, ale aktualnie mam trzy miesiące Deezera za złotówkę. Podejrzewam, że na sam koniec grudnia włączę sobie Premium na Spotify za wspomniane 19,99 zł na 3 miesiące i w ten sposób przeżyję jakoś do marca. Później się pomyśli, co dalej… ;)

źródło: Spotify

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona