Spotify ma nowy interfejs, ale na razie widzą go tylko nowi użytkownicy | Tabletowo.pl

Spotify ma nowy interfejs, ale na razie widzą go tylko nowi użytkownicy

Dołącz do dyskusji 0

Nie jestem jedynym, który szczerze nie cierpi aktualnego interfejsu Spotify, ponieważ jest wyjątkowo nieintuicyjny. Z radością przyjąłem więc informacje, że deweloper pracuje nad nowym i już nawet zaczął jego testy. Te się najwyraźniej zakończyły, jednak jeszcze nie wszyscy mają do niego dostęp – aktualnie widzą go tylko nowi użytkownicy.

Odświeżony interfejs dostępny jest zarówno w aplikacjach na Androida, jak i iOS. Podobno wystarczy zalogować się na nowe konto i oczom użytkownika ukaże się nowa wersja programu. Ci chyba jednak i tak nie będą o tym wiedzieć, jeśli są nowi. Jeżeli natomiast ktoś już korzysta(ł) ze Spotify, musi wylogować się oraz wyczyścić cache i wszystkie dane aplikacji (robi się to w odpowiedniej zakładce w Ustawieniach). Można też po prostu odinstalować program i zainstalować go ponownie

Spotify – nowy interfejs (fot. SlashGear)

Problem jest jednak taki, że – jak już wspomniałem – nowy interfejs dostępny jest wyłącznie dla nowych użytkowników. Oznacza to, że jeśli obecni wylogują się, a potem zalogują do aplikacji ponownie, znowu zobaczą stary – nawet jeżeli w międzyczasie wyczyścili cache i wszystkie dane aplikacji. Aby zobaczyć odświeżone Spotify, trzeba zalogować się nowym kontem. W przeciwnym razie program będzie wyglądał tak, jak do tej pory:

Spotify – stary interfejs (fot. SlashGear)

Muszę przyznać, że nie mogę się już doczekać, gdy nowy interfejs będzie dostępny również dla starych użytkowników. Prędzej czy później się to stanie, pytanie tylko, kiedy dokładnie. Odpowiedzi jednak nie znamy, ale niewykluczone, że Spotify potrzebuje czasu, aby „przetransferować” wszystkie dane obecnych userów, aby dać im do dyspozycji odświeżoną wersję aplikacji. W przypadku nowych nie musi tego robić, startują z czystą kartą.

Jak Wam się podoba nowy interfejs Spotify? Będziecie tęsknić za dotychczasowym?

Źródło: SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona