fot. Blog Play

Spieszcie się – nadchodzi koniec promocji Play dla przenoszących numer

Ponad miesiąc temu Play wprowadził dla klientów przenoszących numer promocję, która pozwala uzyskać nawet dziewięć miesięcy bez konieczności ponoszenia opłat – zarówno za abonament, jak i za zakupione urządzenie. Od razu zapowiedziano, że to więcej niż korzystne rozwiązanie będzie dostępne do odwołania. I to odwołanie właśnie się zbliża.

Dla przypomnienia – osoby przenoszące numer z innej sieci do Play mogą wciąż skorzystać z promocji, dzięki której przez pierwsze pół roku koszt miesięcznego zobowiązania wynosi okrągłe 0 złotych. W określonych przypadkach ten czas może zostać wydłużony o kolejny kwartał. Aby nie płacić przez dziewięć miesięcy, wystarczy wraz z abonamentem kupić smartfon firmy Samsung.

Reklama

Jak jednak mówi znane wszystkim porzekadło – wszystko, co dobre, szybko się kończy. Nie inaczej jest w tym przypadku, choć w gruncie rzeczy tak szybko koniec promocji nie nastąpił. A w zasadzie nie nastąpi, bo jeszcze przez jakiś czas będzie można z niej skorzystać. Potrwa ona bowiem do 7 listopada – będzie to ostatni dzień, w którym klienci będą mogli przenieść numer na korzystniejszych warunkach. 

Jeżeli zatem wahacie się obecnie nad tym, czy skorzystać z oferty Play i przenieść swój numer do fioletowego operatora – pamiętajcie o czasie, który Was ogranicza. Kilka darmowych miesięcy to na pewno łakomy kąsek. Zwłaszcza, że w ofercie można również znaleźć dość korzystnie, z punktu widzenia klienta, wycenione urządzenia.

Warto również zwrócić uwagę na to, że Play informację o planowanej dacie zakończenia promocji podaje z, mimo wszystko, dość sporym wyprzedzeniem. Powinno to umożliwić zainteresowanym podjęcie decyzji w odpowiednim czasie.

Źródło: Blog Play