Specyfikacja Samsunga Galaxy Note 4 w AnTuTu  20

Specyfikacja Samsunga Galaxy Note 4 w AnTuTu

Już od dłuższego czasu spekuluje się na temat specyfikacji wyczekiwanego przez wielu urządzenia Samsung Galaxy Note 4. Teraz jego specyfikacja została ujawniona w benchmarku AnTuTu.

Do sieci przedostał się screenshot z AnTuTu, przedstawiający pełną specyfikację nowego phabletu od Samsunga, który ma zostać zaprezentowany już trzeciego września podczas konferencji producenta. Znajdziemy na nim informację, że sprzęt będzie wyposażony w trzy gigabajty pamięci operacyjnej, autorski układ Exynos 5433 Octa z GPU ARM Mali T760 (poprzednie doniesienia informują, że będzie on również dostępny z procesorem Snapdragon 805), 16GB pamięci na pliki, aparat 15,8-megapiksela oraz wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli – mówi się, że będzie miał przekątną 5,7-cala.

Note 4

Wszystko wskazuje na to, że plotki na temat specyfikacji technicznej najnowszej generacji phabletu od koreańskiego producenta się sprawdzą. Te same dane przewijają się w przeciekach już od kilku miesięcy, więc prawdopodobnie właśnie taki sprzęt zobaczymy trzeciego września. Jednak należy zaznaczyć, że powyższe dane nie zostały potwierdzone przez Samsunga.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Kamil opublikował pierwsze fotografie phabletu Note 4.