Wyciekły zdjęcia przedstawiające Samsunga Galaxy Note 4!

Wygląda na to, że ostatnie dni są bardzo obfite w przecieki czy plotki dotyczące zbliżającego się Galaxy Note’a 4. Tym razem GSMArena opublikowała zdjęcia rzeczonego urządzenia. Podobno podesłał je anonimowy informator. Co ciekawsze, wyglądają one nawet realistycznie.

Data premiery jest już znana. Wiemy, że zbiegnie się ona z tegorocznymi targami IFA. Natomiast na półki sklepowe phablet powinien trafić w połowie września. W weekend okazało się, że ZDNet potwierdziło wykorzystanie przez Samsunga Snapdragona 805. Jednak dziś do sieci wyciekło najciekawsze, podobno prawdziwe zdjęcia Note’a 4. Zdradzają kilka ciekawostek.

Otóż wygląda na to, że obok oka aparatu znajduje się pulsometr. Dolna krawędź skrywa port micro USB 3.0. Zdjęcia zdradzają też, że ramka phabletu jest wykonana z metalu – wygląda tak samo jak w metalowym modelu Alpha. Chce się wykrzyknąć: w końcu, nareszcie.

Dziś w sieci jako pierwsze pojawiło się zdjęcie opakowania. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony, bo nie sądziłem, że Samsung odejdzie od stylistyki swoich dotychczasowych opakowań. Jednak gdzieś przewijała się myśl, że Note 4 będzie metalowy, skoro pudełko imituje szczotkowane aluminium. Po zobaczeniu powyższych zdjęć wszystko nabrało sensu. Możemy mieć już niemal pewność, że nadchodzący phablet będzie metalowy, podobnie jak smartfon Galaxy Alpha.

galaxy note 4 4

Komentarze

 • twardy

  słaby fake, na zdjeciach tyłu niechlujnie nałożony rysik, źle wyostrzorzony dół i skopana geometria

  • Podobno to jest front. Oko kamery zgadzałoby się z tym, co jest prezentowane na pudełku…

   • Kozo

    to jest fake. Z tego samego źródła jest zdjęcie z drugiej strony i tam jest zastosowany “stary” klawisz menu

 • misiek

  Oby nie… co to to białe dookoła :)

  • ihugun

   Aluminium

 • Tylko nie metalowy. Najgorszy materiał na telefony.

  • ihugun

   Przecież nie będzie cały metalowy, jak HTC One…

 • Shuu

  A skoro poprzednie kartoniki poprzednich flagowców imitowały drewno, to telefon był drewniany? ;p

 • SyoMas

  Wygląda na to, że tu też trzeba się będzie zmagać z tą utrapieńczą klapką. Sony rozwiązuje to, o ile pamiętam, poprzez wystawienie na zewnątrz styków ładowania. W Samsungach pozostaje nieco kosztowne jeszcze ładowanie bezprzewodowe. Choć stacje dokujące do Xperii też do tanich nie należą. Nadzieja w upowszechnieniu rozwiazań i wzroście konkurencji, które dają szansę na zrozsądnienie cen.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona