Specyfikacja Nexusa 10 2013 wyciekła w Google Play. Snapdragon 800 i 3 GB RAM na pokładzie | Tabletowo.pl

Specyfikacja Nexusa 10 2013 wyciekła w Google Play. Snapdragon 800 i 3 GB RAM na pokładzie

Dołącz do dyskusji 0

Niedawno na rynku zadebiutował Nexus 7 2013, który od początku zbiera bardzo pochlebne opinie. Najnowszy mobilny tablet od Google to z całą pewnością świetna specyfikacja połączona z rozsądną ceną, jednak trzeba pamiętać, iż nie każdemu wystarcza ekran o przekątnej 7 cali. Oczy wielu osób zwrócone są zatem nie tylko na premiery nowego Androida KitKat oraz Nexusa 5, ale również nowej odsłony Nexusa 10. Specyfikacja i potencjalny wygląd tego ostatniego urządzenia pojawiły się w Sklepie Play, i mimo, że szybko zostały stamtąd usunięte, to, jak to w sieci, dane te w wielu kopiach zostały przekazane informacji publicznej. Przedstawiamy Wam tę wiadomość również i my.

Nowy Nexus 10 ma być tabletem wyposażonym w ekran o przekątnej 10.05 cala o rozdzielczości 2560×1600 pikseli, który będzie chroniony szkłem Gorilla Glass 3. Na pewno nie zabraknie mocy obliczeniowej, bowiem sercem urządzenia ma być procesor Qualcomm Snapdragon 800 wspomagany przez aż 3 GB pamięci RAM. Ulepszeniu ulegnie także aparat – tylny będzie posiadał rozdzielczość 8 Mpx, zaś przedni 2.1 Mpx. Zwiększona zostanie pojemność baterii, z 9000 mAh do 9500 mAh. Całość zostanie zamknięta w ważącej 584 ramy obudowie o grubości 7.9 mm. Oczywiste jest też, że na nowym urządzeniu Google ujrzymy nowego Androida w wersji 4.4 KitKat.

Specyfikacja nowego Nexusa 10 wygląda bardzo okazale i trzeba przyznać, że ewolucja względem jego poprzednika jest zauważalna. Więcej dowiemy się zapewne w niedalekiej przyszłości, zaś o wszystkich nowościach w tym temacie postaramy się Was informować na bieżąco.

Źródło: Tablet News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona